Galaxy M31s je první levnější Samsung s 25W dobíjením

Samsung dnes v Indii představil zatím nejnovější model letošní řad Galaxy M. Smartphone Galaxy M31s zapadá do nižší střední třídy, a jednou z jeho hlavních předností je 25W rychlonabíjení. Smartphone dostal do výbavy 6,5" Super AMOLED displej s rozlišením Full HD+, který je krytý odolným sklem Gorilla Glass 3. Na zadní straně je připraven čtyřnásobný fotoaparát, jemuž vévodí 64MPx snímač IMX682 od Sony doplněný 123° ultraširokoúhlou kamerkou, 5MPx foťákem pro rozmazání pozadí a 5MPx makrem. Stropem videa je 4K s 30 fps.

Energii telefonu dodává nevyměnitelná 6 000mAh baterie, kterou z nuly na sto dobijete za pouhých 97 minut. A počítá se u ní i se zpětným dobíjením dalších zařízení přes USB-C kabel. O výkon se postará Exynos 9611 se 6 nebo 8GB RAM, kapacita úložiště se zastavila na metě 128 GB. V telefonu je připraven Android 10 s nadstavbou One UI 2.1, s novinkou se však v prvé řadě počítá pro Indii. O globální verzi v tuto chvíli nemáme žádné informace.

Představovací video Samsungu Galaxy M31s:

Zdroj Samsung India

Váš názor Další článek: Český startup mění přístup k check-inu. Díky mobilu se vyhnete kontaktu s personálem hotelu

Témata článku: Samsung, , , , , , , , , , , , , Levný telefon, Telefon, Full HD +, Super AMOLED displej, Dobíjení, Samsung Indio, Samsun,