Samsung Galaxy Buds 2 mají vydržet až den poslechu na jedno nabití s aktivním ANC

Německý web WinFuture opět vypálil rybník Samsungu. Tentokrát s dílčími specifikacemi, fotografiemi a cenou připravovaných sluchátek Galaxy Buds 2, která budou představena 11. srpna společně s novými skládačkami a hodinkami řady Galaxy Watch4. Sluchátka budou k dostání v několika barevných variantách, mimo černé a bílé mají být k dostání např. v zelené. 

Nový model sice dle názvu odkazuje na první generaci Galaxy Buds, ovšem vzhledově bude oválným tvarem sluchátek navazovat spíše na Galaxy Buds Pro. Zvukovou složku vyladí firma AKG, chybět nebude ani aktivní redukce šumu (ANC). Na vnější straně sluchátek bude umístěn ovládací touchpad, při volání přijdou vhod tři integrované mikrofony. Sluchátka vydrží na jedno nabíti přehrávat hudbu po dobu 20 hodin, a to s aktivním ANC. Pokud si redukci šumu deaktivujete, rozšíříte si play time na 29 hodin. Pět minut nabíjení bude znamenat další hodinu poslechu navíc.

]: The file '/PubSystem.Controls.Run.Articles.2015/AddOn_Blank.ascx' does not exist.-->

Představení sluchátek Galaxy Buds Pro:

Přenosné pouzdro se zabudovanou baterií má i tentokrát čtvercový tvar, dobíjet se bude opět bezdrátově. Sluchátka by měla podporovat zvýšenou odolnost IPX2, což je oproti Buds Pro trochu krok zpět. S Androidy budou sluchátka komunikovat přes Bluetooth 5.2, celá sada funkcí však bude zpřístupněna jen u smartphonů řady Galaxy. Zcela bezdrátová sluchátka Galaxy Buds 2 mají v Evropě stát 149,99 EUR, což dělá po přepočtu zhruba 3 800 Kč.

Zdroj Winfuture

Váš názor Další článek: Bezdráty Huawei Freebuds 4 jsou v prodeji. První dva týdny budou levnější

Témata článku: Samsung, , , , , , , , , , , , , Nabití, Africký národní kongres, Galaxy Buds, Rybník, Sluchátko, Samsun, Poslech, Evropa, Buds,