Samsung Galaxy Buds 2 mají vydržet až den poslechu na jedno nabití s aktivním ANC

Německý web WinFuture opět vypálil rybník Samsungu. Tentokrát s dílčími specifikacemi, fotografiemi a cenou připravovaných sluchátek Galaxy Buds 2, která budou představena 11. srpna společně s novými skládačkami a hodinkami řady Galaxy Watch4. Sluchátka budou k dostání v několika barevných variantách, mimo černé a bílé mají být k dostání např. v zelené. 

Nový model sice dle názvu odkazuje na první generaci Galaxy Buds, ovšem vzhledově bude oválným tvarem sluchátek navazovat spíše na Galaxy Buds Pro. Zvukovou složku vyladí firma AKG, chybět nebude ani aktivní redukce šumu (ANC). Na vnější straně sluchátek bude umístěn ovládací touchpad, při volání přijdou vhod tři integrované mikrofony. Sluchátka vydrží na jedno nabíti přehrávat hudbu po dobu 20 hodin, a to s aktivním ANC. Pokud si redukci šumu deaktivujete, rozšíříte si play time na 29 hodin. Pět minut nabíjení bude znamenat další hodinu poslechu navíc.

Samsung Galaxy Buds2 Samsung Galaxy Buds2
nabízí 12 obchodů za ceny od 2 490 Kč na HLEDEJCENY.cz
Porovnat ceny
hce counter

Představení sluchátek Galaxy Buds Pro:

Přenosné pouzdro se zabudovanou baterií má i tentokrát čtvercový tvar, dobíjet se bude opět bezdrátově. Sluchátka by měla podporovat zvýšenou odolnost IPX2, což je oproti Buds Pro trochu krok zpět. S Androidy budou sluchátka komunikovat přes Bluetooth 5.2, celá sada funkcí však bude zpřístupněna jen u smartphonů řady Galaxy. Zcela bezdrátová sluchátka Galaxy Buds 2 mají v Evropě stát 149,99 EUR, což dělá po přepočtu zhruba 3 800 Kč.

Zdroj Winfuture

Váš názor Další článek: Bezdráty Huawei Freebuds 4 jsou v prodeji. První dva týdny budou levnější

Témata článku: Samsung, Android, Galaxy, Hodinky, Galaxy Watch4, Spekulace, Bluetooth, Aktivní potlačení hluku, Galaxy Buds Pro, AKG, ANC, Zcela bezdrátová sluchátka, Nabití, Africký národní kongres, Poslech, Sluchátko, Galaxy Buds, Evropa, Rybník, Buds
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Čtečka PocketBook InkPad Lite je pořádná plocha za přijatelné peníze
Filip Kůžel
PocketBookČtečka elektronických knih
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment