Samsung Galaxy Ace Plus: po faceliftu rychlejší

Nově představený Android od Samsungu vychází z populárního modelu Ace. Přinese rychlejší procesor, o fous větší displej a lesklá záda.

Jeden z nejžádanějších Androidů střední třídy současnosti se dočká vylepšeného nástupce. Samsung Galaxy Ace si ponechá svůj dobře zapamatovatelný název a pouze k němu v duchu jihokorejské terminologie přidá slovíčko Plus. To značí, že zůstáváme zhruba ve stejné cenové i funkční kategorii, design se bude měnit jen nepatrně a některá část výbavy bude vylepšena. V případě Galaxy Ace Plus padla volba na procesor, jeho takt bude navýšen z 800 MHz na celý jeden gigahertz. Ve smartphonu střední třídy zůstane pochopitelně jednojádro.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Při zkoumání prvních produktových obrázků zjistíme, že design prošel jen drobnými změnami, nejvíc nápadná je zesílená obvodová linka, o fous zaoblenější okraje a hladké provedení zadního krytu. Mírně narostla úhlopříčka displeje z 3,5 na 3,65 palce. Rozlišení 320 × 480 zůstalo zachováno.

V pokračování pro předplatitele také najdete

První bod, co ještě v článku lidé najdou.

Druhý bod, co tam najdou.

A třetí bod.

Vyzkoušet za 1 Kč Nebo samostatné Živě Premium
Diskuze (33) Další článek: Vodafone v lednu: HTC Sensation XE a zdražování

Témata článku: Samsung, Android, Galaxy, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy Ace Plus, Galaxy a, FAC, Sam, Hladký chod, GAL, Ace, Zapamatovatelný název, Blízký východ, Samsun, Plus, Telefony s Androidem na Heureka.cz