Samsung dnes představuje nejen ohebné novinky. Sledujte s námi premiéru online

Dnešek je důležitým dnem pro Samsung. V rámci dvou velkých premiér nových mobilních produktů ročně je tato letní snad ještě o něco důležitější než jarní Galaxy S. Výrobce představí novou generaci ohebných zařízení Z Fold a Z Flip, které patří k nejinovativnějším v jeho portfoliu.

Klepněte pro větší obrázek
V propagační grafice Samsung zřejmě naznačuje barevné varianty připravovaných novinek. Ke slovu se dostane i fialová

V tomto segmentu má Samsung před konkurencí obrovský náskok, jeho véčko Flip i hybrid mezi smartphonem a tabletem Fold letos vstoupí už do čtvrté generace – některé velké světové mobilní značky přitom s ohebnými smartphony ještě vůbec nezačaly, nebo jsou jejich první krůčky nesmělé a obvykle končí pouze na čínském trhu.

Dnešní premiéra pod názvem Unpacked 2022 ale nebude zdaleka pouze o skládacích smartphonech. Od jihokorejského výrobce očekáváme novou řadu chytrých hodinek Galaxy Watch a patrně i nový přírůstek do rodiny zcela bezdrátových sluchátek Galaxy Buds.

Keynote Samsungu můžete sledovat ve videu v tomto článku, začátek přenosu je naplánován na středu 10. srpna 2022 v 15:00 hodin. V tento čas zároveň zveřejníme i veškerá naše videa a první dojmy z nově představených produktů.

Váš názor Další článek: Regulace naruby. Tyto telefony u nás prodávat nesmíte, jsou příliš levné

Témata článku: Samsung, Galaxy Watch, Premiéra, Keynote, Online přenos, Flip, Grafika, Tisková konference, Novinka, Hybrid, Galaxy Buds