Samsung daruje 281 spotřebičů za 2,4 milionu Kč obcím zasaženým tornádem

Česká pobočka Samsungu se rozhodla, že měsíc po ničivém tornádu na Břeclavsku a Hodonínsku podpoří obyvatele postižených obcí. Skrz Diecézní charitu Brno pošle Samsung do zasažené oblasti bezplatně celkem 281 spotřebičů v celkové hodnotě 2,4 milionu Kč. Konkrétně se jedná o 24 kombinovaných chladniček s mrazákem, 82 praček a kombinovaných praček a také 175 tabletů Galaxy Tab A7.

V případě, že v zasažených obcích došlo k poškození spotřebičů značky Samsung (pračky, sušičky, kombinované pračky nebo chladničky), zajistí Samsung jejich mimozáruční opravu bezplatně. Servis zdarma si můžou lidé postižení tornádem objednat jednoduše na infolince Samsungu na tel. čísle 800 726 786, a to až do 31. srpna. 

„Uvědomujeme si, že opravou střechy a zdí po ničivé katastrofě to nekončí. Tornádo poškodilo také výbavu domácností, elektroniku a spotřebiče, a to je oblast, kde můžeme pomoct,“ řekla Zuzana Mravík Zelenická, manažerka společenské zopdovědnosti Samsung Electronics. „Zveme proto obyvatele postižených obcí, aby využili materiální podporu, kterou realizujeme ve spolupráci s Diecézní charitou Brno. A pokud vám tornádo poničilo zařízení Samsung, jeho mimozáruční opravu zařídíme zdarma,“ doplnila Mravík Zelenická.

Trasa Tornáda tři týdny poté (letecká služba Policie ČR):

Diskuze (30) Další článek: Dříve výsada, dnes zbytečnost. Clubhouse ruší systém pozvánek

Témata článku: Samsung, , , , , Muzo, Spotřebiče, Pračka, Dar, VTM, Samsun, Manažerka, Hodonínsko, Tornádo, Samsung Electronics, Brno, Obec, Policie, Břeclavsko, Oprava, Chladnička,