Samsung aktualizuje hodinky Galaxy Watch4. Čekejte nová gesta i vylepšenou detekci pádů

Samsung připravil pro svou poslední generaci chytrých hodinek Galaxy Watch4 aktualizaci, která přináší hned několik podstatných novinek. Nejvýraznějším přídavkem je vylepšená detekce pádů, která dokáže v případě ohrožení zdraví odeslat SOS notifikace až čtyřem předvoleným kontaktům. Hodinky se naučily i nová gesto, pokud zápěstím virtuálně „zaklepete“, můžete tímto způsobem otevřít vybranou aplikaci, seznam cvičení nebo třeba vytvořit novou upomínku.

Hodinky nově dokáží lépe personalizovat ciferníky, v hodinkách se objevují čtyři nové, na nichž můžete vidět ty nejdůležitější informace již na první pohled. Jedná se o tzv. Info Brick, o ciferník s počasím, základní dashboard ciferník nebo hodiny s živou tapetou, kterou si můžete upravit podle sebe. Po obvodu ciferníku si můžete nově zobrazit až čtyři měřené hodnoty a informace, např. počet kroků, aktuální srdeční tep, krevní tlak a k tomu třeba stav baterie.

Součástí aktualizace je i drobné vizuální vylepšení obrazovky s výzvami nebo bezplatné 60denní předplatné aplikace Strava. Aktualizace se vám nabídne v hodinkách automaticky, příp. ji můžete ručně vyhledat v aplikaci Galaxy Wearable. Stačí přejít do Natavení hodinek - Aktualizace softwaru hodinek.

]: The file '/PubSystem.Controls.Run.Articles.2015/AddOn_Blank.ascx' does not exist.-->

Redakční představení hodinek Galaxy Watch4: 

Zdroj Samsung News

Diskuze (23) Další článek: Apple Siri slaví 10 let. Hlasová asistentka nastartovala změnu, která trvá dodnes

Témata článku: Samsung, , , , , , , , , Gesto, Aplikace, Detekce, Brick, Galaxy Wearable, Samsun, Pád, Ciferník, Samsung News