Samsung aktualizuje Galaxy Watch a Watch Active. Seznam změn je obsáhlý

Samsung dnes na svém blogu informoval o vydání softwarové aktualizace pro starší modely hodinek Galaxy Watch a Galaxy Watch Active, které budou obohaceny o nové funkce z modelu Galaxy Watch Active 2. Velký update přinese nadstavbu One UI 1.5, jejíž součástí bude 17 nových ciferníků a funkce My Style, která vám po vyfocení oblečení umožní na pozadí ciferníku hodinek nastavit podobnou tapetu.

U spodního okraje ciferníku se nově objeví drobné ikonky aplikací, které jsou spuštěny na pozadí. Dalším přídavkem jsou nové emotikony a čitelnější Always On režim při nabíjení nebo při aktivním úsporném režimu. Nově lze také lépe upravit ikony rychlého spuštění v horní výsuvné liště. V aplikaci Samsung Health můžete počítat s přesnějším počítáním okruhů při běhání. Na hodinkách Galaxy Watch je další novinkou upozornění na nízkou úroveň srdečního tepu při aktivovaném kontinuálním měření na pozadí.

Největším přídavkem pro hodinky Galaxy Watch Active je digitální luneta, která s odstupem času konečně adekvátně nahradí chybějící mechanický otočný prstenec okolo displeje, který se stal u hodinek od Samsungu jakýmsi standardem. Oba modely hodinek se mohou těšit i na vylepšeného asistenta Bixby, který však česky stále nehovoří.

Aktualizace pro Galaxy Watch Active má velikosti 91 MB, update pro Galaxy Watch je dokonce ještě větší (117 MB). Softwarová aktualizace byla dnes uvolněna na vybraných trzích, odkud se posupně rozšíří do celého světa. Do Česka update zatím nedorazil.

První pohled na hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2:

]: The file '/PubSystem.Controls.Run.Articles.2015/AddOn_Blank.ascx' does not exist.-->
Diskuze (16) Další článek: Ať tě provází síla! Samsung připravuje speciální Star Wars edici Galaxy Note10+

Témata článku: Samsung, , , , , , , , , , Aktualizace, Model hodinek, Pozadí, Galaxy Watch Active, Watch Active, Ciferník, Česká republika, My Style, Samsung Health, Samsun, Seznam změn