Rekordní předobjednávky Galaxy Note10+: Na někoho se dostane až v září

Až měsíc navíc si budou muset počkat někteří zájemci o 512GB Galaxy Note 10+, kteří si smartphone pořídili v rámci předobjednávek. Tabletofon se do prodeje dostane 23. srpna, ovšem kvůli vysokému množství předobjednávek už nyní jihokorejci u nejdražší varianty hlásí „Vyprodáno!“. Pokud jste mezi dotčenými a nový model objednali až po 12. srpnu, dostane se na vás nejdřív 20. září! O menší Note10 a 256GB Note10+ je zájem také vysoký, kusů je však zatím stále dostatek.

„Zájem Čechů o největší verzi Galaxy Note10+  v rámci předobjednávek nás upřímně překvapil.  Po sérii Galaxy S10 a Galaxy A50 jde tak o další zařízení, které tento rok zaznamenává rekordní poptávku. Zároveň se však chceme omluvit všem zákazníkům, kterým nedokážeme zaručit dřívější dodávku jejich zařízení s 512GB pamětí. Ty jim tak budou postupně doručované od 20. září,“ uvedl Tomáš Balík, ředitel mobilní divize společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. Samsung současně obeslal všechny prodejce s žádostí, aby na svých e-shopech správně uváděli pozdější dostupnost nového modelu, a neuváděli zájemce v omyl.

Toto jsou dvě novinky řady Galaxy Note10 od Samsungu:

Celkem jsou předobjednávky modelů Note10 a Note10+ o 67 % vyšší, než u loňského Galaxy Note 9. Největší zájem je o „stříbrnou“ barevnou variantu Aura Glow (60 % zájemců), zbytek patři černé barevné verzi Aura Black. Tři pětiny zákazníků využilo bonusovou akci s odprodejem stávajícího zařízení, k němuž získali výkupní bonus až 5 tisíc Kč. Kvůli posunutí termínu dodání se posunuje i termín pro vložení IMEI nově zakoupeného zařízení na web novysamsung.cz, i nadále však platí deadline registrace, která potvrdí váš zájem o účast v kampani.

Diskuze (22) Další článek: Arthur je virtuální průvodce městem. Ukáže nejen památky, ale i akce v okolí

Témata článku: Samsung, Video, Smartphony, Galaxy, Ostatní, Stylus, Akční nabídka, Dynamic AMOLED, Bonus, Předobjednávky, Samsung Galaxy Note10, Samsung Galaxy Note10+, Předobjednávka, Galax Note, Září, Dodání, IMEI, Tomáš Balík, Glow, Note, Pře, Zařízení, Aura Glow, Samsung Electronic CzechUrčitě si přečtěte

Hodinky Garmin Venu 2 přicházejí ve dvou velikostech a s dvojnásobnou výdrží
Lukáš Václavík
Chytré hodinkyGarmin
AAWireless: malá krabička, která zpřístupní Android Auto i bez kabelu
Jan Láska
Chytré autoAndroid AutoPro řidiče
Co nezvládl Apple, dokázali Číňané. Nabíječka AirPower je na světě, ale nese značku Xiaomi
David Polesný
Nabíjecí podložkaBezdrátové nabíjení
RECENZE: Nokia 8.3 5G – dlouhé čekání na telefon Jamese Bonda

RECENZE: Nokia 8.3 5G – dlouhé čekání na telefon Jamese Bonda

** Design a modrá barva je parádní, to se musí nechat ** Výkony ultraširokého foťáku jsou slabé, škoda ** Telefon má čistý Android 11, ten ale bude potřebovat péči

Jakub Michlovský | 16

Jakub Michlovský
Android OneRecenze
Vodafone mění firemní slogan a snižuje cenu pevného internetu na polovinu
Jan Láska
InternetAkční nabídkaVodafone