Řádná dávka nostalgie. Kryt pro sluchátka Buds Pro vypadá jako staré véčko

Samsung se na domovském trhu naladil na vlnu nostalgie. Pokud si zde zájemci pořídí nová sluchátka Galaxy Buds Pro, dostanou k nim zdarma nostalgický kryt, který připomíná zhruba dvacet let staré véčkové modely Anycall T100 či Anycall E700. Odkazují nás do doby, kdy ještě smartphony nebyly na pořadu dne, a kdy nám s telefonem stačilo jen volat, psát texty a občas si zahrát nějakou tu jednoduchou hříčku na monochromatickém displeji s barevným podsvícením.

Kryt stylizovaný do modelu Anycall T100 má rozměry 91 × 58 × 33 mm, v případě „véčka“ Anycall E700 jsou rozměry 74 × 56 × 33 mm. V obou případech nechybí ani stylizované displeje či typické anténky. Pouzdra o hmotnosti 35, resp. 40, gramů se budou v Jižní Koreji prodávat i samostatně, a to v přepočtu za 650 Kč. O dostupností krytů v jiných zemích světa se pro tuto chvíli nehovoří.

Představení sluchátek Samsung Galaxy Buds Pro:

Váš názor Další článek: LG zvažuje konec výroby smartphonů. Finální rozhodnutí má padnout brzy

Témata článku: Samsung, Retro, Korea, Véčko, Galaxy Buds Pro, Obaly a pouzdra, Jižní Korea, Nostalgie, Pro +, Sluchátko, Kryt, Dávky, Galaxy Buds, Mobilní telefony véčka na Heureka.cz