Příslušenství pro Samsung Galaxy S4: známe ceny

Známe ceny a dostupnost příslušenství pro Samsung Galaxy S4 včetně indukční nabíječky a nových hudebních dokovacích stanic.

Samsung na akci Unpacked 2013 Part 1 v New Yorku představil spolu se Samsungem Galaxy S4 i řadu doplňkového příslušenství. Podařilo se nám zjistit jejich předpokládanou cenu a plánovanou dostupnost na našem trhu. Pro úplnost jen dodám, že tento článek vychází ve 13. kalendářním týdnu, a že se ceny i dostupnost příslušenství mohou ještě před zahájením prodejů změnit.

Flipové pouzdro S-view

Klepněte pro větší obrázek
Flipové pouzdro S-view se bude prodávat v bílé a černé barevné variantě.

Flipové pouzdro má výřez na vybranou část displeje, ve které se zobrazují budíky, čas, datum a zprávy. Zavřením flipu se zamkne telefon, díky nezakryté mřížce reproduktoru bude možné volat i se zavřeným flipem. Doporučená cena je stanovena na 1199 Kč, dostupnost je plánována na 14. týden, tedy na začátek dubna.

Flipové pouzdro

Klepněte pro větší obrázek
Flipová pouzdra se budou od dubna prodávat v těchto barevných variantách, později přibude tmavě modrá, hnědá a fialová.

Lehká plastová skořápka s flipem bude na českém trhu v první várce k dispozici ve barvách White Frost (bílá), Black Mist (černá), Pink (růžová), Yellow Green (žlutozelená), Light Blue (světle modrá), Orange (oranžová) a Yellow (žlutá). I u tohoto pouzdra je k dispozici nezakrytý reproduktor nad displejem. Doporučená cena je stanovena na 699 Kč, dostupnost je plánována opět na 14. týden.

Ochranný kryt plus

Klepněte pro větší obrázek
Ochranné kryty budou k dispozici v bílé, růžové, zelené, modré a černé barevné variantě.

Dvouvrstvé odolné plastové kryty jsou určeny k nasazení na zadní kryt baterie Galaxy S4. Vyrobeny jsou kombinací polykarbonátu (PC) a termoplastických polyuretanů (TPU). Doporučená cena je stanovena na 349 Kč, dostupnost je plánována opět na 14. týden.

Kožená kapsa

Klepněte pro větší obrázek
Kožená kapsa pro přenášení Galaxy S4 bude dostupná pouze v hnědé barvě.

Ochranné hnědé pouzdro, do kterého se vejde Galaxy S4, se bude prodávat pouze v hnědé barevné variantě. Doporučená cena je stanovena na 1199 Kč, dostupnost je plánována na 15. týden.

Nabíjecí sada s baterií

Klepněte pro větší obrázek
Nabíjecí sada s doplňkovou baterií.

Jedná se o krabičku, ve které je možné externě nabíjet další 2600mAh baterii (součást balení). Doporučená cena je stanovena na 979 Kč, dostupnost je plánována opět na 15. týden. V 18. týdnu půjde koupit zmiňovaná baterie samostatně za doporučenou cenu 589 Kč.

Sluchátka

Klepněte pro větší obrázek
Díky slim kabelům by se sluchátka neměla zamotávat, moc tomu ale nevěříme.

Prémiová sluchátka disponují dvojicí reproduktorů v každém náušníku, špunty zajišťují odhlučnění okolí. Na přívodním kabelu nechybí regulátory hlasitosti a univerzální tlačítko pro příjem. Doporučená cena je stanovena na 569 Kč, dostupnost je plánována na 15. týden.

HDMI redukce (11pin)

Klepněte pro větší obrázek 
Při zapojení HDMI kabelu bude současně možné Galaxy S4 nabíjet.

Adaptér pro propojení MHL portu na Galaxy S4 např. s televizí. Doporučená cena je stanovena na 779 Kč, dostupnost je plánována na 14. týden.

Bezdrátové nabíjení

Klepněte pro větší obrázek
Podložka se bude prodávat v bílé barvě, k fungování bezdrátového nabíjení ale bude třeba i samostatně dokoupitelný zadní kryt s nabíjecím obvodem.

Indukční podložka je určena pro bezdrátové nabíjení zařízení spadajících do standardu Qi. Doporučená cena je stanovena na 1439 Kč, dostupnost je plánována na 19. týden. Pro možnost bezdrátového nabíjení bude třeba Galaxy S4 dovybavit novým zadním krytem pro bezdrátové nabíjení, který bude vybaven potřebnými obvody. Doporučená cena tohoto krytu je stanovena na 949 Kč, dostupnost je pak plánována na 17. týden.

Náramky S Health

Klepněte pro větší obrázek
Náramky S Health se budou prodávat ve čtyřech barevných variantách a třech velikostech.

Náramky S Health spolupracují s aplikací S Health 2.0, které bude u Galaxy S4 přítomna v základní výbavě aplikací. Náramky synchronizují svá sesbíraná data (spálené kalorie, kroky, ušlá vzdálenost) s telefonem přes Bluetooth 4.0 Low Energy. Náramky mají zabudované čidlo pro detekci spánku, tříosý akcelerometr a LED indikátor stavu. Ten bude zřejmě informovat o stavu Li-Ion baterie, která vydrží v průměru sedm dní na jedno nabití. Nabíjení se pak provádí pomocí pogo nabíječky ve stolním stojánku. Náramky se budou distribuovat ve čtyřech barevných variantách - Black (černá), Brown (hnědá), Blue (modrá) a Pink (růžová) a ve třech velikostech - Small (malý), Normal (normální) a Large (velký). Jednotná doporučená cena byla stanovena na 2099 Kč. Přesná dostupnost ještě není známa, bude brzy upřesněna.

S Health - Hrudní pás

Klepněte pro větší obrázek
Hrudní pás pro měření srdečního tepu se bude moci nastavit přesně na váš objem hrudníku.

Další příslušenství pro aplikaci S4 se stará o monitoring srdečního tepu, využít jej půjde v rámci aplikace Running Mate. V pásu je umístěna malá baterie CS2032, komunikace opět probíhá přes Bluetooth 4.0 Low Energy. Doporučená cena je stanovena na 1699 Kč, dostupnost je plánována na 15. týden.

S Health - Osobní váha

Klepněte pro větší obrázek
Bezdrátová váha spolupracuje s aplikací S Health 2.0 a dodává informace o váze až sedmi různých osob.

Bezdrátová váha komunikuje přes Bluetooth 2.1 s již zmiňovanou aplikací S Health 2.0, které dodává informace o váze až sedmi různých osob. Váha disponuje monochromatickým LCD displejem a je napájena třemi AAA bateriemi. Doporučená cena je stanovena na 2099 Kč, dostupnost je plánována na 15. týden.

Game Pad

Klepněte pro větší obrázek
Herní příslušenství pro Galaxy S4 - Game Pad.

Bezdrátový Game Pad byl představen spolu s Galaxy S4, přesto se jedná o univerzální zařízení, které bude moci spolupracovat s přiloženými smartphony o úhlopříčce 4 - 6". Podmínkou je ale přítomnost Androidu 4.2 a výše. Příslušenství funguje na principu Bluetooth 3.0 třídy 2 s podporou HID. V rámci ovladače nalezneme čtyři akční tlačítka, dva analogové joysticky, kurzorový kříž, dvě zadní tlačítka, dvě systémová tlačítka konzole, tří systémová tlačítka Androidu a klávesu pro přepínání módů. Game Pad si poradí i se vzdáleným ovládáním systému Android. Dedikovanou aplikací je Samsung Game Arcade, o napájení se starají dvě AAA baterie. Doporučená cena je stanovena na 2099 Kč, dostupnost je plánována na červenec.

Univerzální dokovací Audio-stanice

Klepněte pro větší obrázek 
Hudební dokovací stanice se bude prodávat ve stříbrné, červené a bílé barevné variantě.

Hudební polokoule podporuje bezdrátové i drátové připojení. Galaxy S III a Note II je možné po připojení do dokovacího konektoru microUSB rovnou nabíjet. Pomocí Bluetooth 3.0 se koule dokáže spojit s dalšími zařízeními. Sama má rozměry 176 x 157 x 170 mm a váží 900 gramů, maximální výstup je 2 x 3W. Doporučená cena je stanovena na 2399 Kč, dostupnost je plánována na 17. týden.

Prémiová dokovací Audio-stanice

Klepněte pro větší obrázek 
Dokovací stanice naživo z veletrhu MWC 2013 z Barcelony

Tato dokovací stanice je nástupcem luxusní dokovací stanice DA-E750, předzesilovač je opět osazen elektronkami. Telefony lze připojit přes konektor microUSB (Galaxy S III a Note II se po připojení umí nabíjet) či bezdrátově pomocí Bluetooth 3.0. Samotné rozměry dokovací stanice jsou 450 x 252 x 130 mm, Samsung na ni použil kombinaci dřeva a kovu. Hmotnost hudební soustavy je 8 kg, celkový výkon je v režimu 2.1 stanoven na 100 W. K hudební stanici nechybí ani dálkový ovladač. Doporučená cena je stanovena na 15 499 Kč, dostupnost v tuto chvíli zatím není známa.

Diskuze (25) Další článek: Výlet do Litvy: nenápadný telekomunikační ráj

Témata článku: Samsung, Android, Galaxy, Příslušenství, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S III, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S4 Active, Samsung Galaxy S4-A, Sam, Tříosý akcelerometr, Galaxy s, Elektronka, Osobní váha, GAL, Kapsa, Plastová skořápka, Malá baterie, Herní příslušenství, Bezdrátová váha, Univerzální zařízení, Zavřený flip, Kurzorový kříž, Přesná dostupnost, Telefony s Androidem na Heureka.cz
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2022 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2022 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

** Sdílení účtů mezi kamarády je jen začátek ** Dnes letí nákupy předplatných v Indii nebo na Aliexpressu ** Superlevné „netflixy“ ale mohou nakonec spíš škodit

Lukáš Václavík
PředplatnéNetflixSpotify
Přehled zařízení, která dostanou Android 13. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

Přehled zařízení, která dostanou Android 13. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

** Update na Android 13 očekávají majitelé mnoha zařízení ** V tomto přehledu se dozvíte, kdy dorazí i do vašeho telefonu ** Článek průběžně aktualizujeme, výrobce řadíme podle abecedy

Martin Chroust
Android 13Aktualizace softwaru
Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

** Google umí kromě vyhledávání i spoustu dalších věcí ** Vybrali jsme více než 15 užitečných funkcí a schopností ** Stačí zadat do vyhledávače ta správná klíčová slova

Karel Kilián
TipyVyhledávačeGoogle
Konec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu
Nejničivější bomba v historii lidstva. Rusko zveřejnilo dokument o testu Car-bomby
David Polesný
Sovětský svazAtomová bombaJaderný útokZbraně
Redmi Note 12 „objevitel“. Mobil za 10 tisíc umí rekordní 210W dobíjení a má i 200Mpx foťák

Redmi Note 12 „objevitel“. Mobil za 10 tisíc umí rekordní 210W dobíjení a má i 200Mpx foťák

** V Číně proběhla premiéra telefonu Redmi Note 12 ** Novinky jsou hned čtyři, nezajímavější je Discovery Edition ** Nabídne 200Mpx foťák a rekordní 210W rychlodobíjení

Martin Chroust
200 MpxRychlé nabíjeníSmartphony
Velký srovnávací test chytrých telefonů do 7 000 Kč. Slušná cena, kde už můžete chtít něco navíc

Velký srovnávací test chytrých telefonů do 7 000 Kč. Slušná cena, kde už můžete chtít něco navíc

Vybrali jsme sedm telefonů s cenou do 7 000 Kč. Jelikož tvoří nižší střední třídu, už od nich lze mít nějaká očekávání. Dají se také chápat jako telefony pro studenty, kteří mohou mít hluboko do kapsy, ale potřebují schopného digitálního parťáka.

Jakub Michlovský
Srovnávací testSmartphone
Slovenský telefon se zhmotnil v realitu. Simple Phone je absolutně nezávislý na službách a aplikacích od Googlu

Slovenský telefon se zhmotnil v realitu. Simple Phone je absolutně nezávislý na službách a aplikacích od Googlu

** Znáte jednoduché aplikace Simple Mobile Tools pro Android? ** Pocházejí od slovenského vývojáře Tibora Kaputy ** Jeho telefon bez vazeb na Google se pomalu chystá do prodeje

Martin Chroust
Android 11SmartphonyBezpečnost
15 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

15 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme 15 tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián
Mapy.czMapyTipy
Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

** Nelibí se vám, když cizí lidé okukují váš dům? ** Všechny mapové aplikace nabízejí možnost rozmazání snímku ** Máme návod pro Apple Maps, Bing Maps, Mapy Google a Mapy.cz

Karel Kilián
SoukromíNávodyMapy
Vybrali jsme 15 smartphonů s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Za své peníze chtějte maximum

Vybrali jsme 15 smartphonů s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Za své peníze chtějte maximum

** Hledáme smartphone, který nestojí jmění, ale přitom je kvalitní ** Podle hlediska ceny a výkonu jsme vybrali 15 nejvýhodnějších modelů ** Připravte si sedm až třináct tisíc korun

Jan Láska
Střední třídaSmartphonyNákup a ceny
Máte rádi malé telefony? Pak si oblíbíte tohoto třípalcového drobečka, který není větší než platební karta

Máte rádi malé telefony? Pak si oblíbíte tohoto třípalcového drobečka, který není větší než platební karta

** Dnešní telefony se předhánějí v tom, který z nich bude větší ** Malé telefony na trhu skoro vyhynuly... ** Čínská značka si připravila telefon do dlaně s třípalcovým displejem

Martin Chroust
InfraportKompaktní velikostSmartphony