Přichází aktualizace pro řadu Galaxy S24, opravuje mdlé barvy živého režimu displeje a vylepšuje fotoaparát

Během února přichází na smartphony řady Galaxy S24 (tzn. modely Samsung Galaxy S24, Samsung Galaxy S24+ a Samsung Galaxy S24 Ultra) první větší aktualizace softwaru, která opravuje nejen některé chyby, ale také přináší nové funkce. Čeština pro umělou inteligenci Galaxy AI ale mezi přídavky zatím ještě bohužel není.

První větší změna se týká displeje. Uživatelé si mohli všimnout, že barvy v živém režim zobrazení displeje přece jen nejsou tak jasné a živé, jak bývalo v minulosti u Samsungů zvykem. Jednalo se o chybu v softwarovém nastavení, kterou Samsung touto aktualizací opraví. Úpravou možnosti „Živost“ v „Rozšířeném nastavení“ displeje si budete moci přepnout na živější zobrazení.

Klepněte pro větší obrázek

Další vylepšení se bude týkat fotoaparátu. Samsung v této aktualizaci vylepšil uživatelský zážitek u fotoaparátu, včetně vylepšení funkcí zoomu, portrétního režimu, noční fotografie, možností natáčení videa pomocí zadního fotoaparátu a dalších funkcí. Aktualizace dorazí na všechny tři uvedené modely ještě během měsíce února.

Diskuze (2) Další článek: Recenze náramku Elonga. Česká služba měří srdce, hlídá stres a doporučuje, jak lépe žít

Témata článku: Samsung, , , , , , , Režim, Displej, Barva