Přesně za týden. Samsung na virtuálním MWC ukáže své nové mobilní produkty

Přesně za týden. Samsung na virtuálním MWC ukáže své nové mobilní produkty

Samsung se sice nebude fyzicky účastnit letošního odloženého veletrhu MWC, to však neznamená, že jihokorejský výrobce nemá v rukávu žádné novinky. Na oficiálním blogu publikoval Samsung pozvánku na představovací akci, která se uskuteční již za týden, tedy 28. června. Online stream bude možné sledovat na YouTube kanálu Samsungu, a to od 19:15 hod. středoevropského času. 

A na co se těšit? Siluety produktů jsou sice vítanými nápovědami, jenže neočekáváme, že by Samsung na MWC ukázal nové notebooky, tablety s dotykovým perem, smartphony ani skládačky. Vše by se mělo točit okolo siluety chytrých hodinek, na kterých je uveden samotný start začátku akce. Jistě, teoreticky bychom se mohli dočkat i nové řady tabletů Galaxy Tab S8, jenže akce, na kterých Samsung ukazuje novinky, mívají tradiční název „Galaxy Unpacked“, a toto slovní spojení v prezentované grafice chybí. 

Zřejmě se tak dočkáme premiéry nových hodinek Galaxy Watch4 a Galaxy Watch Active4, které poběží na nové verzi systému Wear OS. Zbytek mobilních novinek Samsung zřejmě ukáže na samostatné akci v průběhu léta. Navíc není vyloučeno, že na závěr prezentace v rámci nepsané sekce „One more thing“ nenabídne jihokorejský výrobce ochutnávku některých připravovaných novinek.

Nová verze systému Wear OS byla představena na letošní akci Google I/O:

Zdroj Samsung News

Váš názor Další článek: Doogee S97 Pro je první telefon s integrovaným laserovým měřičem vzdálenosti

Témata článku: Samsung, Smartphony, Chytré hodinky, Galaxy, Tablety, Galaxy Watch, Wear OS, Hodinky, Stylus, Tisková konference, Barcelona, MWC, Spekulace, Skládací konstrukce, Notebooky, Veletrhy, YouTube, Google I / O, Novinka, Dotykové pero, Produkt, Veletrh, Samsung News, Galaxy Unpacked, Notebook
Nokia vzkřísila legendární 6310. Obrněná XR20 má zase 5G a bezdrátové nabíjení

Nokia vzkřísila legendární 6310. Obrněná XR20 má zase 5G a bezdrátové nabíjení

** Nokia představila tři velmi odlišné telefony ** Přivítejte tlačítkáč, „plácačku“ s obří baterií a levný odolný 5G smartphone ** U Nokie XR20 můžete navíc počítat s jednorázovou bezplatnou výměnou displeje

Martin Chroust
Android 11Legendy