Přesně za týden. Samsung na virtuálním MWC ukáže své nové mobilní produkty

Samsung se sice nebude fyzicky účastnit letošního odloženého veletrhu MWC, to však neznamená, že jihokorejský výrobce nemá v rukávu žádné novinky. Na oficiálním blogu publikoval Samsung pozvánku na představovací akci, která se uskuteční již za týden, tedy 28. června. Online stream bude možné sledovat na YouTube kanálu Samsungu, a to od 19:15 hod. středoevropského času. 

A na co se těšit? Siluety produktů jsou sice vítanými nápovědami, jenže neočekáváme, že by Samsung na MWC ukázal nové notebooky, tablety s dotykovým perem, smartphony ani skládačky. Vše by se mělo točit okolo siluety chytrých hodinek, na kterých je uveden samotný start začátku akce. Jistě, teoreticky bychom se mohli dočkat i nové řady tabletů Galaxy Tab S8, jenže akce, na kterých Samsung ukazuje novinky, mívají tradiční název „Galaxy Unpacked“, a toto slovní spojení v prezentované grafice chybí. 

Zřejmě se tak dočkáme premiéry nových hodinek Galaxy Watch4 a Galaxy Watch Active4, které poběží na nové verzi systému Wear OS. Zbytek mobilních novinek Samsung zřejmě ukáže na samostatné akci v průběhu léta. Navíc není vyloučeno, že na závěr prezentace v rámci nepsané sekce „One more thing“ nenabídne jihokorejský výrobce ochutnávku některých připravovaných novinek.

Nová verze systému Wear OS byla představena na letošní akci Google I/O:

Zdroj Samsung News

Váš názor Další článek: Doogee S97 Pro je první telefon s integrovaným laserovým měřičem vzdálenosti

Témata článku: Samsung, Barcelona, Galaxy Watch, Chytré hodinky, Smartphony, Galaxy, Tablety, Wear OS, Hodinky, Galaxy Watch4, Spekulace, MWC, YouTube, Stylus, Skládací konstrukce, Veletrhy, Tisková konference, Notebooky, Produkt, Samsung News, Notebook, Veletrh, Novinka, Samsun, Úkaz, Stylusy na Heureka.cz