Překvapivý update. Starší hodinky od Samsungu dostávají funkce z nejnovějších Galaxy Watch4

Samsung včera odstartoval aktualizace svých smartphonů na Android 12, a u této příležitosti se starší hodinky řady Galaxy dočkaly zcela nečekaného updatu. Samsung totiž chystanou aktualizací myslí i na majitele modelů Galaxy Watch, Galaxy Watch Active, Galaxy Watch Active 2 a Galaxy Watch3, kteří se mohou těšit na některé funkce, které byly až dosud výsadou nejnovějšího modelu Galaxy Watch4.

Hodinky podporující detekci pádů (Watch Active 2 a Galaxy Watch3) se mohou těšit na vylepšenou detekci pádů včetně nastavení vyšší citlivosti. Jedná se o volbu pro starší uživatele, kteří nejsou tak aktivní, ale je u nich vyšší riziko pádu. U všech zmiňovaných hodinek je nově možné do skupinových výzev přidat kamarády či členy rodiny. Soupeřit můžete individuálně nebo jako barevně odlišené týmy. Samsung u hodinek dále rozšířil dostupnost měření EKG a krevního tlaku, což hodinky Watch Active 2, Watch3 i Watch4 v Česku podporují již od ledna.

Součástí aktualizace je i deset nových ciferníků, které se poprvé objevily u nejnovějších hodinek od Samsungu. U ciferníků můžete počítat i s vyšší úrovní personalizace, u některých z nich můžete změnit pozadí či barvu textu. Aktualizace starších hodinek byly spuštěny včera, přičemž se nejprve dostanou do Bluetooth verze hodinek. Až následně zamíří do LTE variant. Update bude distribuován postupně, takže může trvat i několik týdnů, než se dostane i na vaše zápěstí.

Samsung Galaxy Watch 3 45 mm Samsung Galaxy Watch 3 45 mm
nabízí 11 obchodů za ceny od 6 189 Kč na HLEDEJCENY.cz
Porovnat ceny
hce counter

Představení hodinek Galaxy Watch3 od Samsungu:

Diskuze (12) Další článek: Nabídky operátorů v listopadu: Výhodné Xiaomi, předvánoční akce a „dvojičky“

Témata článku: Samsung, Android, Chytré hodinky, Update, Aktualizace, Galaxy Watch, Hodinky, Galaxy Watch 3, Aktualizace softwaru, Tizen, EKG, Měření, Funkce, Pád, Galaxy Watch Active, Česká republika, Watch Active, Telefony s Androidem na Heureka.cz
Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

** Pixely už jej mají, postupně se přidávají další mobilní výrobci ** Android 12 přináší spoustu softwarových novinek a vylepšení ** V našem seznamu se dozvíte, kdy aktualizace dorazí i na váš telefon

Martin Chroust
Android 12Aktualizace softwaruSmartphony
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Recenze hry Marvel

Recenze hry Marvel's Guardians of the Galaxy. Trefa do černého

Tak zábavnou dobrodružnou jízdu jsme tu už dlouho neměli.

Michal Maliarov
Marvel's Guardians of the GalaxyEidos MontrealRecenze
Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Krásné ženy jsou pro mnohé erotické a sex symboly. Vybrali jsme ty nejslavnější z několika desetiletí filmové a seriálové tvorby. Najdete zde nejen fotografie, ale také název díla, které herečku proslavilo.

Marek Čech
Filmy a seriály
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment