Překvapení? Tiskové fotky Samsungu Galaxy Note10 Lite potvrzují rovný displej

Samsung si neuhlídal vzhled připravovaného smartphonu Galaxy Note10 Lite. Na internetu se totiž již nyní objevily uniklé tiskové fotografie, které chystaný tabletofon ukazují ve třech barevných variantách z různých úhlů pohledu. Oficiální představení smartphonu by se mělo odehrát ještě letos, a to krátce po vánočních svátcích - 27. prosince.

Na tiskových fotografiích můžeme vidět zařízení, které si některé designové elementy zcela jistě „vypůjčí“ od řady Galaxy S11. Dynamic AMOLED displej dostane vycentrovaný průstřel, jenže tentokrát displej zakřivený nebude. Zatím poslední Note s rovným displejem byl Galaxy Note 5, který se však v Česku neprodával. Pod displej byla zabudována čtečka otisků prstů. Zda bude ultrazvuková nebo optická, se musíme nechat překvapit. Přikláníme se však k první variantě.

Inspirace řadou Galaxy S11 je patrná i na zadní straně. Do čtvercového fotomodulu se zaoblenými rohy budou přesně zarovnány tři fotoaparáty doplněné přisvětlovací diodou. A zatímco Samsung u řady Galaxy Note10 provedl nečekaný krok a všechna tlačítka přesunul na levou hranu, u Galaxy Note10 Lite by se regulátory hlasitosti se zamykací klávesou měly opět vrátit na bok.

Šachtice pro stylus, který bude podporovat Bluetooth 5.1, je opět umístěna v pravé části spodní hrany, kde nebude chybět USB-C a zřejmě ani 3,5mm jack! U současných modelů Galaxy Note10 a Galaxy Note10+ přitom sluchátkový konektor chybí, takže musíte vlastní kabelová sluchátka připojit přes dokoupitelnou redukci. Klíčová otázka zatím zůstává nezodpovězena - kolik bude Galaxy Note10 Lite stát, a bude v něm opravdu Snapdragon 855?

Představení aktuálně prodávaných modelů řady Galaxy Note10:

Zdroj WinFuture

Diskuze (15) Další článek: Huawei Mate 30 Pro znovu pokořil žebříček DXOMARK. 5G verze je nejlepší fotomobil

Témata článku: Samsung, , , , , , , , , , F +, Displej, Samsung u řady Galaxy, Česká republika, Internet, Lít, Rovný, Galax Note, ? Displej, Samsun, Hrana, Fotka,