Podzimní akce Samsungu: Ke Galaxy S10 zdarma hodinky, na Galaxy A sleva 2 tisíce

Samsung počínaje dnešním dnem startuje na českém trhu hned dvě prodejní akce najednou. První se týká smartphonů Galaxy S10 a Galaxy S10+, při jejich pořízení vám Samsung zdarma naděli sportovní hodinky Galaxy Watch Active v černé barvě (v hodnotě 5 990 Kč). Akce platí pouze při pořízení zmiňovaných smartphonů na webových stránkách Samsungu a také v jeho kamenných prodejnách. A to od 16. září do 6. října, příp. do vyprodání zásob.

Ve stejném termínu probíhá i druhá akce zaměřená na řadu Galaxy A (Galaxy A20e, Galaxy A40, Galaxy A50, Galaxy A70 a Galaxy A80) a na chytré hodinky Galaxy Watch a Galaxy Watch Active. Při pořízení těchto produktů můžete získat až 2 000Kč cashback. Každý zákazník si můžete pořídit až dva akční produkty najednou, takže k vybranému áčku si můžete přidat i „akční“ hodinky. Ceny u jednotlivých produktů jsou po započtení cashbacku následující:

Pro uplatnění cashbacku je třeba se registrovat na webu samsung-bonus.eu do 14 dní od nákupu, a poté zde nahrát čitelnou kopii účtenky spolu s fotografií IMEI čísla a vyplnit všechny potřebné detaily. Nákup telefonu musí proběhnout u partnerů zařazených do akce, které najdete v naší galerii.

Redakční představení Samsungu Galaxy A50:


Oživeno 1. října 12:00: Podzimní prodejní akce Samsungu měla původně nastaveno datum ukončení k 6. říjnu, nově je však prodloužena až do 13. října (nebo do vyprodání zásob). Ke globální akci od Samsungu přidává Mobil Pohotovost splátky bez navýšení, dopravu zdarma, výkupní bonus až 1 200 Kč, a k telefonům zařazeným do akce i sluchátka Niceboy v hodnotě až 1 490 Kč. Všechny bonusy můžete u jednotlivých modelů řady Galaxy vidět zde

Diskuze (6) Další článek: Google naučí mobily detekovat autonehodu a automaticky přivolat pomoc

Témata článku: Samsung, Chytré hodinky, Galaxy Watch, Smartphony, Galaxy, Hodinky, Akce, Akční nabídka, Dárek, Bonus, Zdarma, Prodejny, Cashback, Samsung Galaxy A20e, Samsung Galaxy A40, Samsung Galaxy A50, Samsung Galaxy A70, Samsung Galaxy A80, Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10 512GB, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy S10+ 1TB, Galaxy Watch Active, Žďár, Galaxy a