Podle benchmarku Geekbench poběží Galaxy Note20 na Snapdragonu 865+

Připravovaný Samsung Galaxy Note20 se již ukázal na renderech, možná si zahrál v reklamě, na internet unikly snímky formy zadního nacvakávacího krytu a nově také víme skóre prototypové varianty v benchmarku Geekbench 5. V jednojádrovém testu získal telefon 985 bodů, ve vícejádrovém pak 3 220 bodů. A některé zdroje naznačují, že telefon nebude pohánět známý Snapdragon 865, ale jeho vylepšená verze Snapdragon 865+.

Z testu Geekbench vyplývá, že maximální takt nejvýkonnějšího jádra je 3,09 GHz, maximem Snapdragonu 865 je však 2,84 GHz. Můžeme tedy předpokládat, že se do telefonu skutečně dostane „plusová“ verze. Čipset dále nabídne tři jádra o taktu 2,4 GHz a čtyři jádra s frekvencí 1,8 GHz. Nesedí jen uváděná 8GB operační paměť. Po řadě Galaxy S20 se dá očekávat, že základní verze Notu20 nabídne alespoň 12GB RAMku. Testu se však zcela jistě účastnil prototyp, do očekávaného srpnového představení je totiž ještě hodně daleko.

Zdroj Geekbench

Diskuze (10) Další článek: Fotograf požádal teenagery, aby upravili své selfie pro sociální sítě. Výsledek je alarmující!

Témata článku: Samsung, Spekulace, Benchmark, Snapdragon, Snapdragon 865, Únik, Test, The Galaxy, Internet, Ica Universe, Takt, GHz, Jádro, Verze, Telefon, Galax Note, GeekbenchUrčitě si přečtěte

Skvělá zpráva pro řidiče: Mapy.cz podporují Android Auto
Karel Kilián
Android AutoMapy.czSeznam.cz
RECENZE: Nokia 8.3 5G – dlouhé čekání na telefon Jamese Bonda

RECENZE: Nokia 8.3 5G – dlouhé čekání na telefon Jamese Bonda

** Design a modrá barva je parádní, to se musí nechat ** Výkony ultraširokého foťáku jsou slabé, škoda ** Telefon má čistý Android 11, ten ale bude potřebovat péči

Jakub Michlovský | 16

Jakub Michlovský
Android OneRecenze
Samsung Galaxy Watch 4 se blíží. Hodinky zřejmě dokáží změřit glykémii
Martin Chroust
Krevní cukrSpekulace
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze