Podle benchmarku Geekbench poběží Galaxy Note20 na Snapdragonu 865+

Připravovaný Samsung Galaxy Note20 se již ukázal na renderech, možná si zahrál v reklamě, na internet unikly snímky formy zadního nacvakávacího krytu a nově také víme skóre prototypové varianty v benchmarku Geekbench 5. V jednojádrovém testu získal telefon 985 bodů, ve vícejádrovém pak 3 220 bodů. A některé zdroje naznačují, že telefon nebude pohánět známý Snapdragon 865, ale jeho vylepšená verze Snapdragon 865+.

Z testu Geekbench vyplývá, že maximální takt nejvýkonnějšího jádra je 3,09 GHz, maximem Snapdragonu 865 je však 2,84 GHz. Můžeme tedy předpokládat, že se do telefonu skutečně dostane „plusová“ verze. Čipset dále nabídne tři jádra o taktu 2,4 GHz a čtyři jádra s frekvencí 1,8 GHz. Nesedí jen uváděná 8GB operační paměť. Po řadě Galaxy S20 se dá očekávat, že základní verze Notu20 nabídne alespoň 12GB RAMku. Testu se však zcela jistě účastnil prototyp, do očekávaného srpnového představení je totiž ještě hodně daleko.

Zdroj Geekbench

Diskuze (10) Další článek: Teenageři měli upravit svá selfie pro sociální sítě. Katastrofa!

Témata článku: Samsung, , , , , Galax Note, Ica Universe, Takt, Geekbench, Test, Internet, Verze, GHz, The Galaxy, Telefon, Jádro