Podle benchmarku Geekbench poběží Galaxy Note20 na Snapdragonu 865+

Připravovaný Samsung Galaxy Note20 se již ukázal na renderech, možná si zahrál v reklamě, na internet unikly snímky formy zadního nacvakávacího krytu a nově také víme skóre prototypové varianty v benchmarku Geekbench 5. V jednojádrovém testu získal telefon 985 bodů, ve vícejádrovém pak 3 220 bodů. A některé zdroje naznačují, že telefon nebude pohánět známý Snapdragon 865, ale jeho vylepšená verze Snapdragon 865+.

Z testu Geekbench vyplývá, že maximální takt nejvýkonnějšího jádra je 3,09 GHz, maximem Snapdragonu 865 je však 2,84 GHz. Můžeme tedy předpokládat, že se do telefonu skutečně dostane „plusová“ verze. Čipset dále nabídne tři jádra o taktu 2,4 GHz a čtyři jádra s frekvencí 1,8 GHz. Nesedí jen uváděná 8GB operační paměť. Po řadě Galaxy S20 se dá očekávat, že základní verze Notu20 nabídne alespoň 12GB RAMku. Testu se však zcela jistě účastnil prototyp, do očekávaného srpnového představení je totiž ještě hodně daleko.

Zdroj Geekbench

Diskuze (10) Další článek: Fotograf požádal teenagery, aby upravili své selfie pro sociální sítě. Výsledek je alarmující!

Témata článku: Samsung, Snapdragon, Snapdragon 865, Benchmark, Spekulace, Únik, GHz, Galax Note, Verze, Internet, Takt, Telefon, Jádro, Geekbench, Ica Universe, The Galaxy, TestUrčitě si přečtěte

Hodinky Huawei se naučily instalovat aplikace a reagovat na notifikace. Ale…
Filip Kůžel
Polochytré hodinkyTýden mobilně
T-Mobile ztratil 140 tisíc zákazníků, mizí mu předplacenkáři. Na tržbách si ale polepšil
Jan Láska
StatistikaHospodaření a financeT-Mobile
Android 12: Nainstalovali jsme první preview, tady jsou hlavní novinky
Filip KůželVladislav Kluska
Android 12Video
Tim Cook: Apple pracuje na něčem ještě větším, než je iPhone [komentář]
Filip Kůžel
KomentářTim CookHospodaření a finance
AAWireless: malá krabička, která zpřístupní Android Auto i bez kabelu
Jan Láska
Chytré autoAndroid AutoPro řidiče
Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

** Xiaomi Mi 11 Ultra láká na špičkový fotoaparát a druhý displej ** Dvojice modelů Mi 11 Lite uspokojí náročnější uživatele střední třídy ** Překvapením je odlehčená vlajková loď Mi 11i

Martin Miksa | 105

Martin Miksa
DxOMarkDruhý displej