Podívejte se tiskové rendery Samsungu Galaxy Z Fold3 a Galaxy Z Flip3

Twitterový účet @evleaks publikoval tiskové rendery připravovaných skládaček od Samsungu, a minimálně v jednom případě to vypadá, že se spekulace ubíraly špatným směrem. Máme na mysli skládací hybrid Galaxy Z Fold3, který měl dostat poddisplejovou selfie, jenže publikované rendery tvrdí pravý opak. A nebo nás šálí zrak? Je totiž možné, že selfie skutečně bude pod displejem, jenže kvůli krycí fólii, která bude mít v místě selfie výřez, bude umístění „kamerky“ stále jasně vidět.

Na zádech skládačky můžeme vidět tři fotoaparáty zarovnané do semaforu, a to ve společném fotomodulu s přisvětlovací diodou. Hlavní snímač zřejmě doplní širokáč a teleobjektiv s 3× zoomem. Zamykací klávesa na pravém boku je zapuštěná, takže by měla být její součástí i čtečka otisků prstů. O telefon opřené dotykové pero S Pen bude oproti dosavadním stylusům zcela jistě nějak upraveno. Na boku pera si totiž všímáme označení „Fold Edition“.

Mimo nového Foldu chystá Samsung i druhou generaci véčka Galaxy Z Flip, jenže jeho název, kvůli sjednocení označení, doplní číslovka 3. Véčko bude mít dvoutónový design. Část okolo obdélníkového displeje a dvou fotoaparátů bude vždy černá, barevné varianty změní jen zbytek skleněných částí na krytu. Premiéra nových skládaček od Samsungu se očekává v průběhu letních měsíců, určitou předzvěstí blížící se tiskové akce je snížení ceny Galaxy Z Fold2 na magických 33 333 Kč.

Redakční představení skládacího Galaxy Z Fold2:

Váš názor Další článek: Skládací Z Fold2 zlevnil o víc než 12 tisíc. Samsung zvolil cenu ze samých trojek

Témata článku: Samsung, Galaxy, Fotoaparát, pant, Stylus, Fólie, Véčko, Spekulace, Rendery, Skládací displej, Selfie, Druhý displej, Skládací konstrukce, UTG, Únik, Flip, Hybridy, Hybrid, Fold, Twitterový účet, Skládačka, Pen
Taková díra tu dlouho nebyla: prakticky kdokoli může ve Windows 10 získat práva administrátora

Taková díra tu dlouho nebyla: prakticky kdokoli může ve Windows 10 získat práva administrátora

** Ve Windows 10 byla nalezena vážná bezpečnostní zranitelnost ** Prakticky kdokoli přes ni může získat práva administrátora ** Microsoft chybu uznal a nabízí dočasné řešení

Karel Kilián
HesloWindows 10Bezpečnost
Duel procesorů pro náročné hráče: Intel Core i7-11700F vs. Ryzen 5 5600X

Duel procesorů pro náročné hráče: Intel Core i7-11700F vs. Ryzen 5 5600X

Ve hrách zatím špičkové procesory s dvanácti nebo šestnácti jádry příliš nevyužijete. Lepší je mít vyšší výkon na jádro při nižším, ale dostatečném počtu jader. Oba testované procesory to skvěle splňují.

Adam Vágner
DuelProcesory