Podívejte se, jak bude vypadat systém Wear OS 3 s nadstavbou Samsung One UI

Samsung 11. sprna představí, nejen nové skládačky a sluchátka Galaxy Buds2, ale také nové hodinky generace Galaxy Watch4. Dva nové modely poběží na nové verzi systému Wear OS 3, a uniklá promo videa dávají tušit, jak bude prostředí nových hodinek přeskinované nadstavbou One UI v praxi vlastně vypadat.

Velkou obměnou projdou ciferníky, které se snaží ještě více připodobnit k ciferníkům klasických náramkových hodinek. Některé sice vypadají dost netradičně, na videu však můžete vidět, že budou mít alespoň dost velké možnosti personalizace. Nezměníte si jen typ zobrazených informací, ale také si budete moci nastavit velikosti jednotlivých prvků uživatelského rozhraní nebo je různě přeskupit. 

Intro video k hodinkám Samsung Galaxy Watch4:

Hlavní nabídka v nových hodinkách od Samsungu přejde do klasického zobrazení s aplikačními bublinami, které už nebudou rozesety po okrajích ciferníku. V rámci softwarové nadstavby si všímáme měření spánku, srdečního tepu, okysličení krve či měření tělesného tuku. Mezi aplikacemi najdeme Samsung Health, asistenta Bixby i obchod Google Play. 

Dva nové modely hodinek od Samsungu budou osazeny Super AMOLED displeji a poběží na čipsetu Exynos W920 s 1,5GB RAM a 16GB úložištěm. U hodinek máme očekávat zvýšenou odolnost IP68, Bluetooth 5.0, Wi-Fi, GPS a podporu bezdrátového dobíjení. Díky mikrofonu a reproduktoru vyřídíte hovory přímo ze zápěstí, základní řemínky vyměníte za jakékoliv kompatibilní. Hodinky s přídomkem Classic budou mít mechanickou lunetu, v případě základní verze hodinek by luneta měla zůstat alespoň v digitální formě. 

Intro video k hodinkám Samsung Galaxy Watch4 Classic:

Zdroj Sammobile, Twitter

Diskuze (13) Další článek: OnePlus má nového distributora. Telefony bude do Česka dovážet IRD distribuce

Témata článku: Samsung, Chytré hodinky, IP68, Google Play, Galaxy, GPS, Hodinky, Galaxy Watch4, EKG, One UI, Nadstavba, Měření, Wi-Fi, Twitter, Únik, SPO2, Spánek, Samsung Health, Ciferník, Náramková hodinky, Sluchátko, Sammobile
Respawn na Titanfall rozhodně nezanevřel, ve vývoji však žádná hra není

Respawn na Titanfall rozhodně nezanevřel, ve vývoji však žádná hra není

Studio upřesnilo své výroky z nedávného livestreamu.

Michal Maliarov
TitanfallFPS
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Další postrach lidských překladatelů. Český CUBBITT má být přesnější než člověk

Další postrach lidských překladatelů. Český CUBBITT má být přesnější než člověk

** Na MFF UK vyvíjejí překladač postavený na neuronových sítích ** Podle slepého testu je lepší než Google Translator ** Překlad má být dokonce přesnější než od lidí

Lukáš Václavík
Překladače celých větPřekladačStrojové učení
Vybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

Vybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

** I když je cena limitem, dá se vybrat rozumný model ** Levný smartphone umí víc než tlačítkový mobil ** Připravte si alespoň 2 tisíce korun

Martin Miksa
LowendNižší třídaNákup a ceny