PlayGalaxy Link: stremování her z PC na Samsung Galaxy Note10 odstartuje v září

Již představení modelů řady Galaxy Note10 se Samsung letmo zmínil o streamovací službě PlayGalaxy Link. Ta vám na nových tabletofonech od Samsungu umožní streamovat hry z počítače do telefonu přes Wi-Fi nebo mobilní data, za samotnou streamovací technologií stojí cloudgamingový startup Parsec z New Yorku. Oproti známějšímu Steam Linku je výhodou to, že při streamování nemusíte být s počítačem a telefonem na stejné Wi-Fi síti. 

Krátky Hands-On služby PlayGalaxy Link na Galaxy Note10:

PlayGalaxy Link nebude součástí základní aplikační nabídky u Galaxy Note10, ale jako aplikace ke stažení, která bude zpřístupněna v průběhu září. K mobilní aplikaci bude třeba nainstalovat i desktopovou verzi aplikace, zatím však není jasné, jak výrazně se bude celé řešení lišit od stávající aplikace Parsec. Bude se jednat jen o rebranding nebo bude mít streamovací aplikace něco navíc speciálně pro Galaxy Note10? Těšíme se i na nový gamepad od společnosti Glap, který můžete vidět ve výše umístěném videu. Na něm je prezentováno stremování fotbalového zápasu, který můžete ovládat přes mobil.

Via Techcrunch

Diskuze (6) Další článek: Chcete měřit plavání pomocí hodinek? Naučte se základní pravidla

Témata článku: Samsung, Aplikace, Smartphony, Galaxy, Wi-Fi, Mobilní hry, Příslušenství, Hry, Samsung Galaxy Note10, Samsung Galaxy Note10+, Počítač, Galax Note, PlayGalaxy Link, Steam link, Wi-fi síťUrčitě si přečtěte

Nový iPad Pro zamotá hlavu hned dvakrát. Prvně výkonem, pak cenou
Martin Miksa
iPadOSiPadTablety
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska | 17

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
RECENZE: Redmi Note 10 – dobrá partie, jen nesmíte chtít telefonem taky platit

RECENZE: Redmi Note 10 – dobrá partie, jen nesmíte chtít telefonem taky platit

** Hezký displej, stereo redoruktory a odolnost IP53 ** Dobrá výdrž a rychlé dobíjení i spolehlivost čtečky otisků ** Vadou na kráse (a zejména funkčnosti) je chybějící NFC

Jakub Vrbacký | 32

Jakub Vrbacký
Nižší třídaRecenze
Garmin překvapil levným sporttesterem a LTE hodinkami pro náročné
Martin Chroust
HodinkyGarmin
Skvělá zpráva pro řidiče: Mapy.cz podporují Android Auto
Karel Kilián
Android AutoMapy.czSeznam.cz