Odhaleno s předstihem! Samsungu unikají bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live

Samsung by měl podle dosavadních spekulací v červenci oficiálně odhalit hodinky Galaxy Watch 3 a také zcela bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live. A protože o hodinkách už víme téměř vše, bylo jen otázkou času, než se na internet dostanou detaily chystaných sluchátek. Nakonec se tak stalo dnes, a zdrojem fotek není nikdo jiný, než Evan Blass (@evleaks)

Na fotografiích v naší galerii můžete vidět sluchátka ve tvaru fazolí včetně přenosného pouzdra, v němž se budou dobíjet. Zajímavá je barevná skladba sluchátek. Mimo černé a bílé budou nabízena i ve variantě Mystic Bronze, tedy ve stejném odstínu, s nímž půjde na trh i Galaxy Note20 Ultra. Sluchátka na fotkách vypadají lesklá, přenosné pouzdro však zřejmě bude matné. Najdeme na něm jednu vnější informační diodu, která informuje o úrovni nabití pouzdra, a také vnitřní diodu, která plní stejný účel pro sluchátka.

Každá z fazolek má na svém těle POGO piny pro dobíjení, dva mikrofony a reproduktor. Jenže sluchátkům chybí silikonové nástavce, takže jsme zvědavi na to, jak budou se svými „univerzálními“ rozměry držet v uších. Představení Galaxy Buds Live se očekává 22. června, stát by mohly okolo 150 dolarů, tj. zhruba tři a půl tisíce korun. Přímá konkurence pro AirPody od Applu by mohla nabídnout i vnitřní paměť pro samostatné přehrávání hudby. Zda se jí však dočkáme, bude jasné za necelých čtrnáct dní. Aktivní redukce šumu je údajně mimo hru.

Diskuze (8) Další článek: Základní specifikace tabletu Galaxy Tab S7+ unikají měsíc před premiérou

Témata článku: Samsung, Galaxy Watch, Design, Hodinky, Spekulace, Bluetooth, Bezdrátová sluchátka, Aktivní potlačení hluku, Galaxy Buds Live, Bezdrátové nabíjení, Únik, Zcela bezdrátová sluchátka, ANC, Předstih, Samsun, Internet, Ultra Galaxy, Eva, Pogo Pin, Evan Blass, Pouzdro, Mystic Bronz, Sluchátko, Fazole, Dioda, Bezdrátová sluchátka na Heureka.cz