Nově zveřejněný patent prozrazuje možnou podobu Samsungu Galaxy Z Fold3

Samsung zvažuje vývoj dvojnásobně skládacího hybridu, který by mohl mít ještě výsuvnou QWERTY klávesnici. Tedy alespoň podle designového patentu, který byl u jihokorejského úřadu KIPO podán v polovině roku 2018. Ze zveřejněných doplňujících nákresů je patrné, že jihokorejci přemýšlí nad různými skládacími konstrukcemi, a že se u nadvakrát překládacího displeje rozhodně nemusí zastavit.

Náčrtky jsou věcí jednou, grafické ztvárnění možné budoucí podoby zase věcí druhou. Designér těchto renderů vycházel primárně ze vzhledu aktuální generace Galaxy Z Fold2, kterou obohatil o dvakrát překládací displej ve stylu zatím nepředstavené skládačky od Xiaomi, a to těla navíc zabudoval výsuvnou klávesnici. Zrovna její přítomnost na renderech nepůsobí dvakrát věrohodně...

Redakční představení Samsungu Galaxy Z Fold2:

Každopádně nadvakrát skládací zařízení řady Galaxy Z Fold, u něhož by Samsung použil jen jeden skládací displej rozhodně do budoucna nevypadá nijak nereálně.

Zdroj Letsgodigital

Diskuze (9) Další článek: Mezi tablety ve 3. čtvrtletí dominoval Apple se Samsungem. Amazon byl až třetí

Témata článku: Samsung, pant, Spekulace, Skládací displej, Skládací konstrukce, Rendery, Patent, Možná podoba, Displej, Hybrid, PodobaUrčitě si přečtěte

Googlu se nelíbí agresivní ukončování aplikací na pozadí, posvítí si na výrobce
Karel Kilián
GoogleMobilní aplikaceAndroid
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
Android 12 přinese nové prostředí. Google ukázal, jak bude vypadat
Vladislav Kluska
Android 12BetaAndroid