Nově zveřejněný patent prozrazuje možnou podobu Samsungu Galaxy Z Fold3

Samsung zvažuje vývoj dvojnásobně skládacího hybridu, který by mohl mít ještě výsuvnou QWERTY klávesnici. Tedy alespoň podle designového patentu, který byl u jihokorejského úřadu KIPO podán v polovině roku 2018. Ze zveřejněných doplňujících nákresů je patrné, že jihokorejci přemýšlí nad různými skládacími konstrukcemi, a že se u nadvakrát překládacího displeje rozhodně nemusí zastavit.

Náčrtky jsou věcí jednou, grafické ztvárnění možné budoucí podoby zase věcí druhou. Designér těchto renderů vycházel primárně ze vzhledu aktuální generace Galaxy Z Fold2, kterou obohatil o dvakrát překládací displej ve stylu zatím nepředstavené skládačky od Xiaomi, a to těla navíc zabudoval výsuvnou klávesnici. Zrovna její přítomnost na renderech nepůsobí dvakrát věrohodně...

Redakční představení Samsungu Galaxy Z Fold2:

Každopádně nadvakrát skládací zařízení řady Galaxy Z Fold, u něhož by Samsung použil jen jeden skládací displej rozhodně do budoucna nevypadá nijak nereálně.

Zdroj Letsgodigital

Diskuze (9) Další článek: Mezi tablety ve 3. čtvrtletí dominoval Apple se Samsungem. Amazon byl až třetí

Témata článku: Samsung, pant, Spekulace, Skládací displej, Rendery, Patent, Skládací konstrukce, Hybrid, Možná podoba, Displej, PodobaUrčitě si přečtěte

Hodinky Garmin Venu 2 přicházejí ve dvou velikostech a s dvojnásobnou výdrží
Lukáš Václavík
Chytré hodinkyGarmin
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v květnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v květnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska | 9

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Nový iPad Pro zamotá hlavu hned dvakrát. Prvně výkonem, pak cenou
Martin Miksa
iPadOSiPadTablety
Android 12 přinese nové prostředí. Google ukázal, jak bude vypadat
Vladislav Kluska
Android 12BetaAndroid