Nejlepší hráči změří tento víkend své síly na Samsung MČR v mobilních hrách v Brně

Z mistrovství České republiky v hraní videoher se v posledních letech stala již tradiční podzimní akce. Nejinak je tomu je tomu i letos a tento víkend 27. a 28. listopadu. přinese finálové klání těch nejlepších. Vedle esportovních hráčů tradičních videoher v pavilonu B na výstavišti v Brně změří již po šesté své síly hráči mobilních her v rámci Samsung MČR v mobilních hrách.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Vítězové MČR 2019

Na programu jsou dva zajímavé tituly. V taktické střílečce Brawl Stars, která se objevuje podruhé, se titul pokusí obhájit tým Sampi Tipsport fotbalisty Jakuba Jankta. Druhou hrou, jejíž finále budou moct diváci sledovat je potom ve své premiéře League of Legends: Wild Rift, tedy mobilní varianta populární počítačové MOBA hry. Vývojáři ze studia Riot games vyslovili celé akci svou podporu.

Hlavním partnerem je české zastoupení největšího světového výrobce mobilních telefonů společnosti Samsung. „Společnost Samsung dlouhodobě podporuje mobilní esport nejen partnerstvím s organizátory českého mistrovství, ale také špičkovými chytrými telefony. I proto jsme rádi, že se můžeme po roce stát opět strategickým partnerem největšího českého turnaje v mobilních hrách. Nová cesta budoucích šampionů právě začíná a věřím, že fanouškům opět nabídnou skvělou podívanou,“ říká Martin Doležel, kampaňový manažer mobilní divize českého a slovenského Samsungu.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

V rámci doprovodného programu budou moct návštěvníci vyzkoušet své schopnosti v šesti disciplínách v Zóně zdravého hráče České spořitelny. Chybět nebude střelba z laserové pistole, která je jednou z disciplín moderního pětiboje nebo si zájemci budou moct nechat změřit rychlost svého nadhozu nebo sílu stisku ruky. Svou show předvedou zástupci programu Friends & Fellaz a přímo z místa budou streamovat známé osobnosti, jako CzechCloud nebo HaiseT.

Informace o akci:

Samsung MČR v mobilních hrách trvá od pátku 26. do neděle 28. listopadu na brněnském výstavišti BVV v pavilonu B. Vstupenky se budou moct koupit pouze prostřednictvím webů www.mcrmobil.cz. Cena jednodenní vstupenky je v pátek a neděli 180 Kč, v sobotu 230 Kč. 

Další článek: Když z vraku vznikne telefon. iPhone 13 od Caviaru má na zádech dveře a kapotu z Tesla Model 3

Témata článku: Reklama, Prezentace klienta
22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v prosinci 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v prosinci 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Navrhli jsme si základní desku Bobík 32S2. Stálo to pár dolarů a za čtyři dny dorazila z Asie

Navrhli jsme si základní desku Bobík 32S2. Stálo to pár dolarů a za čtyři dny dorazila z Asie

** Dnes si ukážeme, že design tištěného obvodu zvládne i zelenáč ** Díky editoru EasyEDA si vystačíte s webovým prohlížečem ** Hotovou desku vyrobí hongkongský JLCPCB

Jakub Čížek
BastleníDIYPojďme programovat elektroniku