Náramek Samsung Galaxy Fit3 se chlubí hliníkovým tělem a velkým displejem. Rozpozná sportovní aktivity, ale i pády

Jihokorejský výrobce uvádí na český trh chytrý náramek Samsung Galaxy Fit3. Nové nositelné příslušenství bude je v prodeji od 23. února 2024 ve třech barevných provedeních – šedém, stříbrném a růžovém. Doporučená koncová cena 1500 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

Galaxy Fit3 má hliníkové tělo a na poměry náramků AMOLED displej s velkou úhlopříčkou 1,6 palce (4,1 cm). Displej je tak o 45 % širší než u předchozího modelu. Na displeji lze nastavit jeden z mnoha virtuálních ciferníků, na výběr je více než stovka. Další osobní přizpůsobení je možné díky vyměnitelným řemínkům.

Náramek obsahuje vestavěné senzory pro analýzu spánkových návyků, dokáže detekovat chrápání a monitorovat hladinu kyslíku v krvi. Slouží pro monitoring sportovních aktivit, některé z nich rozpozná automaticky. Naměřené hodnoty se ukládají do aplikace Samsung Health. Náramek je odolný podle stupně krytí IP68 a certifikátu 5 ATM, takže s ním můžete bez obav plavat ve sladké vodě.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Novinkou letošní generace náramku Galaxy Fit3 je tzv. detekce tvrdého pádu, tedy nechtěné upadnutí uživatele, a také funkce tísňového volání. Když zařízení zjistí, že uživatel za podezřelých okolností upadl, nabídne mu možnost zavolat záchranku. V nouzi lze přivolat pomoc prostým stiskem bočního tlačítka pětkrát za sebou.

Technické specifikace náramku Samsung Galaxy Fit3

Materiál a barevné varianty Hliníkové pouzdro se sportovním řemínkem,

šedá, stříbrná, růžová

Rozměry a hmotnost 42,9 × 28,8 × 9,9 mm, 18,5 g
Displej 1,6“ (40,0 mm) 256 × 402 AMOLED
Paměť a úložný prostor 16 MB + 256 MB
Baterie (typická hodnota) Až 13 dnů, 208 mAh
Dobíjení Dobíjení pomocí systému POGO (Pin + Magnetic)
Operační systém RTOS
Senzory Akcelerometr, gyroskop, optický senzor srdečního tepu, barometr, světelný senzor
Konektivita Bluetooth
Odolnost 5 ATM + IP68
Kompatibilita Android 10.0 nebo novější s min. 1,5 GB paměti
Diskuze (7) Další článek: Unikátní možnost vytvořit si vlastního osobního avatara na Androidu se vrací. Ale jen na pár dní

Témata článku: Samsung, , , , , , Konektivita Bluetooth, Samsung Health, Displej, Velká úhlopříčka, Velký displej, Sportovní aktivita, Senzor, POGO, Náramek,