Multimediální tablet pro běžné uživatele. Samsung chystá Galaxy Tab A 8.4 (2020)

Samsung připravuje nový tablet Galaxy Tab A 8.4 (2020), který bude zaměřen na nenáročné uživatele jakožto nástupce loňského Galaxy Tab A 10.1 (2018). Jak již napovídá samotné označení, displej nabídne úhlopříčku 8,4 palce a rozlišení 1 920 × 1 080 pix. Po stranách bude doplněn poměrně tlustými rámečky. V tom horním bude připravena selfie kamerka, regulátory hlasitosti a zamykací klávesu hledejte na pravém boku.

Na zádech se bude vyjímat pouze jedna čočka fotoaparátu, na horní hraně bude připraven sluchátkový jack. Nabíjecí USB-C by měl mít své místo klasicky na spodní hraně. Výpočetní výkon tabletu dodá Exynos 7904 (2 × 1,8 GHz + 6 × 1,6 GHz) s 3GB operační pamětí. Interní úložiště by mohlo být 64GB, zcela jistě se dočkáme slotu pro microSD karty. Ve vývojářské konzoli obchodu Google Play je u tabletu ještě uváděn Android 9.0 Pie, předkládáme však, že finální podoba již poběží na Androidu 10.

Představení loňského Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019):

Datum představení tabletu nižší střední třídy zatím není známo, je však pravděpodobné, že oznámení proběhne bez velkých fanfár pouze formou tiskové zprávy. A s ohledem na úniky by se tak mohlo stát již brzy. O prodejnosti tabletu zcela jistě rozhodne koncová cena, která je v tuto chvíli neznámá.

Via AndroidHeadlinesBoxertechnology

Diskuze (5) Další článek: Američané počtvrté odkládají ban. Důvod poslouží jako dobrá reklama na Huawei

Témata článku: Samsung, , , , , , , , , Multi, GHz, Pro +, Taba, Play Console, Android Headlines, Běžný uživatel, Uživatelé, Samsun,