Moc se o tom nemluví. Sledujte reklamy v Samsung Global Goals a pomozte planetě

Samsung do Galaxy Note10 a Galaxy Note10+ integroval velmi zajímavou aplikaci, kterou si však můžete stáhnout i samostatně z Google Play. Jedná se o aplikaci Samsung Global Goals, která má za cíl informovat o vytyčených sedmnácti cílech udržitelného rozvoje do roku 2030 dle OSN, které mají pomoci k tomu, abychom se na planetě Zemi měli o něco lépe.

Aplikace v první řadě plní edukační účel, u každého se sedmnácti cílů se dozvíte aktuální situaci, která je mnohdy velmi špatná. Např. od začátku průmyslové revoluce jsou oceány o 26 % kyselejší, 22 % zvířecích druhů hrozí vyhynutí a 66 milionů dětí po celém světě chodí na základní školu s pocitem hladu, jen v Africe je to 23 milionů dětí!. Podobných informací a statistik je aplikace doslova protkána.

Sledujte reklamy a přispějte na vybrané globální cíle OSN:

Nedílnou součástí aplikace je možnost darovat finanční prostředky. A nic vás to nebude stát. Přímo v aplikaci se zobrazují reklamy, kterými vyděláváte haléře a koruny na dobrou věc, a pokud budete chtít, reklamy se vám budou zobrazovat i na lockscreenu, ovšem pouze při nabíjení. Za reklamami stojí Google AdMob a Facebook Audience Network, kteří shromažďují data z vašeho telefonu pro přizpůsobené reklamy. Aplikace je však transparentní, protokol sesbíraných dat si můžete prohlédnout, případně jej nechat odstranit.

Představení smartphonů řady Galaxy Note10:

Z reklam vydělané koruny pak můžete věnovat na financování vámi vybraných globálních cílů. A pokud chcete, můžete OSN přispět napřímo, a to vybranou částkou v dolarech. Pokud aplikaci Samsung Global Goals v telefonu nemáte, můžete si ji stáhnout z Google Play. Mezi další podporované telefony patří třeba loňský Galaxy Note 9 a celé řada Galaxy S10. V době psaní článku má aplikace hodnocení 4,9/5 a, až na podpůrná videa, je samozřejmě v češtině.

Diskuze (3) Další článek: Známe ceny originálních obalů a pouzder pro Samsung Galaxy Note10 a Note10+

Témata článku: Samsung, Mobilní aplikace, Aplikace, Google Play, Galaxy, Reklama, Ostatní, Globální cíl, Planeta, Země, Cíl, Milión dětí, Samsung Global Goals, AfrikaUrčitě si přečtěte

Nový iPad Pro zamotá hlavu hned dvakrát. Prvně výkonem, pak cenou
Martin Miksa
iPadOSiPadTablety
Android 12 přinese nové prostředí. Google ukázal, jak bude vypadat
Vladislav Kluska
Android 12BetaAndroid
Hodinky Garmin Venu 2 přicházejí ve dvou velikostech a s dvojnásobnou výdrží
Lukáš Václavík
Chytré hodinkyGarmin
Garmin překvapil levným sporttesterem a LTE hodinkami pro náročné
Martin Chroust
HodinkyGarmin
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze