Life Unstoppable. Samsung na 2. září připravuje další akci plnou novinek

Life Unstoppable. Samsung na 2. září připravuje další akci plnou novinek

Není to ještě ani měsíc, co nás Samsung na virtuální akci Galaxy Unpacked zahltil novinkami, a už má Samsung v rukávu další tiskovou konferenci. Ponese název Life Unstoppable, a bude se jednat o tradiční tiskovou konferenci, na kterou jsme zvyklí v předvečer startu mobilního veletrhu IFA v Berlíně. Protože je však účast na letošním veletrhu IFA dost výrazně omezená, bude i tato tisková akce ryze virtuální záležitostí bez přímého přístupu k představeným novinkám.

Veletrh IFA se zabývá spotřební elektronikou jako takovou, ovšem Samsung v tiskové zprávě uvádí, že se můžeme těšit na premiéry v segmentu televizí, domácích spotřebičů a také mobilních zařízení. Tisková konference odstartuje 2. září v 10:00 středoevropského času, a i přesto, že se bude jednat o virtuální 45minutovou akci, měli bychom mít možnost si nové produkty alespoň virtuálně vyzkoušet prostřednictvím webového prohlížeče. Jak toho chce Samsung dosáhnout, nám v tuto chvíli není úplně moc dobře jasné, každopádně po skončení akce se u nás na webu dočtete o všech představených novinkách.

Via Samsung News

Váš názor Další článek: LG představí elektronický respirátor. Vzduch vyčistí při nádechu i výdechu

Témata článku: Samsung, Galaxy, Premiéra, Akce, IFA, Tisková konference, Veletrhy, Veletrh, Představená novinka, Samsung News, Novinka, Berlín, Plná novinka, Galaxy UnpackedUrčitě si přečtěte