Letní cashback. Samsung u vybraných produktů vrátí zpět až 3 000 Kč

Samsung odstartoval letní cashbackovou akci, v rámci které vám při pořízení vybraných produktů jihokorejský výrobce sleví až 3 000 Kč. Stačí jen zakoupit některý ze smartphonů, tabletů či hodinek zapojených do akce, a následně je na této stránce zaregistrovat. V rámci registrace je třeba nahrát kopii daňového dokladu o pořízení, fotografii štítku se sériovým číslem a také číslo účtu, kam má být cashback zaslán.

Po započtení cashbacku budou ceny zařízení následující:

Cashbackovou nabídku lze využít ve značkových prodejnách Samsung nebo u vybraných prodejců elektroniky, jejichž seznam najdete v podrobných pravidlech. Akce platí do 27. července nebo do vyprodání zásob, jedna osoba může uplatnit nárok na cashback maximálně u dvou produktů.

Diskuze (7) Další článek: RECENZE: Realme X50 Pro – odvážný vyzyvatel, kterému chybí krůček

Témata článku: Samsung, Smartphony, Chytré hodinky, Tablety, Galaxy Watch, Slevy, Akce, Cashback, Wi-Fi, Akční nabídka, Samsung Galaxy A41, Samsung Galaxy A51, Samsung Galaxy A71, Samsung Galaxy Note10 Lite, Samsung Galaxy S10 Lite, Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G 512GB, Samsung Galaxy S20+, Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019), Vybraný produkt, Produkt, Others, Galaxy Watch Active
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Zelený rytíř: audiovizuálně podmanivá a interpretačně podnětná artušovská látka [recenze filmu]
Marek Čech
Recenze filmů
Vybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

Vybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

** I když je cena limitem, dá se vybrat rozumný model ** Levný smartphone umí víc než tlačítkový mobil ** Připravte si alespoň 2 tisíce korun

Martin Miksa
LowendNižší třídaNákup a ceny
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment