Jak Samsung testuje skládačky? Podívejte se, čím vším musí projít, než je pustí do prodeje

Samsung na svém webu zveřejnil video, které ukazuje, jak probíhalo testování nových skládaček Galaxy Z Flip3 a Galaxy Z Fold3. Jako první můžete na videu níže vidět tzv. „environmentální“ komoru. V ní se testuje, jak funguje přehrávání videa, fotoaparáty a další komponenty přirůzné vzdušné vlhkosti, a také za různých teplot. Následuje test odolnosti vůči vodě, a to nejen v jedné, ale ve více polorozevřených pozicích, včetně režimu Flex Mode.

Jako další na řadu přichází kreslení stylusem S Pen, u něhož se hodnotí výkon a přesnost displejového digitizéru, a to i v oblasti překladu displeje. Nedílnou součástí je i test, v rámci něhož dojde na 200 tisíc složení a rozložení, který je důkazem, že pant i displej vydrží zhruba 5 let bez jakéhokoliv poškození (při cca 100 rozevření denně). Skládací testy využívají simulace otevírání a zavírání jednou rukou i obouruč. Recenzi Galaxy Z Flip3 si můžete přečíst zde, redakční test Galaxy Z Fold3 zase hledejte pod tímto odkazem.

Podívejte se, jak Samsung otestoval své nejnovější skládačky:

Diskuze (12) Další článek: Androidy mohou sledovat vaši aktivitu, i když jste jim to zakázali. Poznají vás „z otisků prstů“

Témata článku: Samsung, Galaxy, Fotoaparát, pant, Skládací displej, Zvýšená odolnost, Stylus, IPx8, Skládací konstrukce, Flex Mode, Samsung Galaxy Z Flip3 5G, Samsung Galaxy Z Flip3 5G 256GB, Samsung Galaxy Z Fold3 5G, Samsung Galaxy Z Fold3 5G 512GB, Pen, Skládačka, Vlhkost, Test
Windows XP slaví 20 let. Takhle jsme systém přivítali v říjnu 2001
Lukáš Václavík
Windows XPOperační systémyMicrosoft
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Rozhněvaný muž: Guy Ritchie stylově uměřenější, ale o to intenzivnější v příběhu hněvu a pomsty [recenze filmu]
Marek Čech
Recenze filmů
Nejlepší aplikace pro tento týden: Atlas mraků, skener dokumentů a úžasná místa Česka

Nejlepší aplikace pro tento týden: Atlas mraků, skener dokumentů a úžasná místa Česka

**V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? **Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. **Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Adam Kos
Nejlepší aplikaceMobilní aplikace