Galaxy výzva. V soutěži Samsungu můžete vyhrát skládačku, nové „áčko“ nebo víceúčelový projektor

  • Samsung spustil v aplikaci Samsung Members soutěž
  • Vyhrát můžete Galaxy Z Flip3, projektor The Freestyle nebo A53
  • Stačí v mobilu odpovědět na několik otázek

Samsung dnes v rámci aplikace Samsung Members, kterou najdete v každém smartphonu řady Galaxy, popř. na Google Play, odstartoval soutěž o věcné ceny. V rámci Galaxy výzvy stačí v této aplikaci zodpovědět na jednoduché otázky, a můžete vyhrát třeba skládací véčko Galaxy Z Flip3 nebo projektor The Freestyle. Budete potřebovat pouze přihlášení k Samsung účtu a mít v telefonu českou nebo slovenskou SIM kartu.

Samsung Galaxy Z Flip3 5G F711B 8GB/128GB Samsung Galaxy Z Flip3 5G F711B 8GB/128GB
nabízí 2 obchody za ceny od 13 490 Kč
Srovnat ceny na Živě

Od 4. dubna se v aplikaci Samsung Members bude každý den objevovat jeden otázka, na kterou můžete přímo přes aplikaci zodpovědět. Celkem zde bude zveřejněno pět soutěžích otázek, poslední šanci zapojit se soutěže budete mít 8. dubna. Každý, kdo se soutěže zúčastní, může získat skládací véčko, nový Galaxy A53, stylový reproduktor, sluchátka Galaxy Buds Pro či hodinky Galaxy Watch4. Každá ze splněných denních výzev zvyšuje šanci na hlavní výhru. Od šesté do sté pozice jsou výhrou vstupenky na 2D představení do kina Cinemacity (ČR) či Cinemax (SK).

Klepněte pro větší obrázek
V rámci Galaxy výzvy si můžete zasoutěžit o tyto chytré produkty

Kompletní znění soutěžních podmínek najdeme v aplikaci Samsung Members v sekci Oznámení

Představení projektoru The Freestyle:

Diskuze (4) Další článek: Víte o funkci SOS na iPhonech? Snowboardista popsal, jak mu v horách zachránila život

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Samsung, , , , , , , , , Samsung Galaxy A53 5G, Samsung Galaxy Z Flip3 5G, Samsung Galaxy Z Flip3 5G 256GB, Výzva, The Freestyle, Cinemax, Projektor, Samsung Members, Samsun, Vice, Aplikace, Cinemacity, Pro +, Áčko, Soutěž, Skládačka