Galaxy Ring na prvních živých fotkách, na prst nám ho ale nedali. Samsung ho pořád ještě nemá hotový

  • Samsung na veletrhu MWC (ne)představil prsten Galaxy Ring
  • Ukázal jej poprvé na veřejnosti, jeho specifikace však zatajuje
  • Úplná premiéra je v plánu na druhou polovinu roku

Zatímco při představení řady Galaxy S24 se prsten Galaxy Ring jen mihnul na plátně a v reálu jej nikdo neviděl, v Barceloně už je to trochu jiné. Měli jsme možnost pořídit první živé fotografie této nositelnosti, která byla podle tiskové zprávy sice na jednu stranu formálně představena, jenže její kompletní premiéra se odehraje až později v tomto roce. Produkt je stále ve vývoji, a tak jej Samsung ukázal alespoň za sklem.

Klepněte pro větší obrázek
Samsung poprvé naživo ukázal prsten Galaxy Ring, jeho kompletní specifikace však bude znát až v průběhu roku. Nabízet se bude ve zlaté, stříbrné a v černé variantě, a to ve velikostech 5 až 13, resp. S až XL

Samsung u příležitosti krátkého setkání s novináři odhalil několik dalších detailů prstenu, zatím se však vyhýbá potvrzení přesných technických parametrů. Je totiž ještě možné, že se hardware prstenu u finální podoby ještě změní. Samsung u prstenu kupříkladu vyzdvihuje „dlouhou“ výdrž, přesné údaje však zatím nemohl uvést. Víme jen to, že výdrž bude delší než jen několik dní. Prsteny značky Oura vydrží sedm dní, a tak se dá očekávat, že u Samsungu tomu bude obdobně. Jihokorejský výrobce mezi řádky naznačil, že si uživatelé budou moci kdykoliv vybrat mezi delší výdrží na jedno nabití a větším množstvím funkcí. 

Prsten má obsahovat „špičkové“ snímače, Samsung však zatím neuvedl, jaké konkrétně. Víme jen to, že ve spánku bude monitorovat vaše pohyby, a srdeční tep. Prsten vám v aplikaci Samsung Health ukáže i tzv. „skóre vitality“, což bude výsledek měření fyzické a psychické připravenosti. Samsung navíc počítá se dvěma možnostmi používání. Prsten tak může doplnit současně používané hodinky Galaxy Watch, popř. je bude moci v určitých ohledech zastoupit. Bližší detaily a cenu zatím neznáme, můžeme jen odhadovat, že ke kompletní premiéře dojde v létě společně s novou generací skládaček Galaxy Z Flip6 a Galaxy Z Fold6.

Zdroj: Samsung News

Diskuze (1) Další článek: Vyzkoušeli jsme Clicks. Tento šikovný kryt udělá z iPhonu přerostlé Blackberry

Témata článku: Samsung, , , , , , , , , , , Samsung News, Prst, Veletrh, Samsung Health, Fotka, Prsten