Galaxy Awesome Unpacked. Samsung 17. března blíže představí dvě nová áčka

Samsung oficiální cestou potvrdil to, o čemž se už delší dobu šuškalo. Letošní řada Galaxy A se, stejně jako topmodely Galaxy S21, dočká samostatné představovací akce, která se bude nazývat Galaxy Awesome Unpacked. Online představení modelů Galaxy A52 a Galaxy A72 proběhne 17. března v 16:00 hod. středoevropského času.

Samsung sice premiéru obou zmiňovaných telefonů přímo nepotvrdil, ovšem úniky z posledních dní jsou jasným důkazem. U Galaxy A52 víme technické specifikace, viděli jsme telefon i na živých fotkách, a dokonce se už s předstihem ukázal i na videu! Na internetu již také visí tiskové fotografie Galaxy A72, včetně evropských koncových cen. 

Největším přínosem nových áček má být zvýšená odolnost IP67 a také hlavní fotoaparát s optickou stabilizací, jemuž má pomáhat teleobjektiv. V řadě Galaxy A se také vůbec poprvé objeví podpora vyšších obnovovacích frekvencí displeje. V případě LTE variant máme počítat s 90Hz displeji, u 5G modelů bude maximem 120 Hz. Telefony poběží na Snapdragonech střední třídy, v základní krabici by měl Samsung ponechat síťovou nabíječku. S ekologickým podtextem nastoleným u řady Galaxy S21 to zřejmě nebude až tak horké. Den po globální akci má Samsung v plánu i lokální event pro české uživatele.

Pozvánka na akci Galaxy Awesome Unpacked:

Váš názor Další článek: Samsung vylepšil svůj mobilní prohlížeč. Lépe se přizpůsobí skládačkám

Témata článku: Samsung, Střední třída, Optický zoom, Snapdragon, 120 Hz, Galaxy, Premiéra, 90 Hz, AMOLED, Spekulace, Rychlé dobíjení, OIS, IP67, Plastová konstrukce, Internet, Březen, Áčko, TelefonUrčitě si přečtěte

Nejlepší univerzální tarif za tři stovky. Vodafone se spojil s Kauflandem
Lukáš Václavík
Tarify a mobilní službyVodafone
Android 12: Nainstalovali jsme první preview, tady jsou hlavní novinky
Filip KůželVladislav Kluska
Android 12Video
Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

** Xiaomi Mi 11 Ultra láká na špičkový fotoaparát a druhý displej ** Dvojice modelů Mi 11 Lite uspokojí náročnější uživatele střední třídy ** Překvapením je odlehčená vlajková loď Mi 11i

Martin Miksa | 105

Martin Miksa
DxOMarkDruhý displej