Fazolky do uší. Samsung připravuje netradiční sluchátka Galaxy Buds „Beans“

Samsung připravuje nástupce zcela bezdrátových sluchátek Galaxy Buds+ (recenze zde), která kompletně přepracuje. Nedojde tedy jen na vylepšení stávající koncepce, ale na kompletní přepracování. Nový model, který je znám pod kódovým označením „Beans“, totiž tvarem sluchátek skutečně připomíná fazole.

Sluchátka tedy již nebudou vyčnívat z uší, ale díky svému tvaru se do nich celá schovají. Na délku mají mít až 2,8 cm, užší část padne do zvukovodu, zbytek vyplní část ucha. Je však otázkou, zda tento typ sluchátek utlumí zvuk více, než silikonové nástavce u Galaxy Buds+. A nebudou sluchátka při běhání padat z uší? Vyloučena není ani přítomnost aktivní redukce šumu, ovšem o té se mluvilo již u Buds+, a nakonec jsme se funkce ANC nedočkali. Jak tomu bude tentokrát?

Oficiální video sluchátek Galaxy Buds+:

Jednotlivá sluchátka by měla být osazena dvojicí malých reproduktorů, několika vnějšími mikrofony, magnetickými piny pro nabíjení v přenosném pouzdře a také snímači, které budou registrovat nasazení a sundání sluchátek z uší. Sluchátkům bylo přiřazeno modelové označení SM-R180, zatím jsou však teprve v první testovací fázi (EVT1), která doporučí jejich další vývoj nebo ukončení celého projektu. Pokud bude Samsung s vývojem pokračovat, je velmi pravděpodobné, že se sluchátka světu ukáží v srpnu, a to po boku modelové řady Galaxy Note20.

Zdroj Winfuture

Diskuze (5) Další článek: Xiaomi chystá prodejní festival pro fanoušky. Představí k němu speciální verzi smartphonu

Témata článku: Samsung, Bluetooth, Příslušenství, Spekulace, Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, ANC, Zcela bezdrátová sluchátka, Buds +, Galaxy Buds +, Sluchátko, Galaxy Buds, Koncepce, USI, Ucho, Africký národní kongres, Fazole, Beans, FazolkaUrčitě si přečtěte

Nejlepší univerzální tarif za tři stovky. Vodafone se spojil s Kauflandem
Lukáš Václavík
Tarify a mobilní službyVodafone
Vybíráme 13 smartphonů s nejlepším poměrem ceny a výkonu

Vybíráme 13 smartphonů s nejlepším poměrem ceny a výkonu

** Hledáme smartphone, který nestojí jmění, ale přitom je kvalitní ** Podle hlediska ceny a výkonu jsme vybrali 13 nejvýhodnějších modelů ** Připravte si šest až čtrnáct tisíc korun

Jan Láska | 27

Jan Láska
Střední třídaSmartphonyNákup a ceny
Samsung Galaxy Watch 4 se blíží. Hodinky zřejmě dokáží změřit glykémii
Martin Chroust
Krevní cukrSpekulace
Android 12: Nainstalovali jsme první preview, tady jsou hlavní novinky
Filip KůželVladislav Kluska
Android 12Video