Color Friday. Kupte přesně tři produkty od Samsungu a ten nejlevnější máte zdarma

Samsung v Česku odstartoval slevovou akci Color Friday, což je variace na často používané označení Black Friday. Pokud si od 6. listopadu až do 29. listopadu na webu Samsung.cz koupíte přesně tři produkty značky Samsung nebo AKG, zaplatíte pouze dva. Ten nejlevnější máte zdarma, resp. pořizovací částka každého ze tří produktů bude na faktuře snížena o třetinu ceny nejlevnějšího produktu.

Kombinacím produktů se meze nekladou, můžete si vybrat mobil, sluchátka, tablet, televizi, monitor, paměťový disk nebo jiný domácí spotřebič. Navíc se můžete na koupi tří produktů domluvit v rodině nebo s kamarády a sloučit tři produkty do společné objednávky.

Ukázkové příklady slev v rámci akce Color Friday:

  1. Koupíte jeden mobil Galaxy S20 (22 990 Kč) a dva mobily Galaxy S20 FE 5G (19 990 Kč) – získáte slevu 19 990 Kč, a celkem tedy zaplatíte 42 890 Kč.
  2. Koupíte televizi Samsung QLED 4 K, série Q95T, 55 palců (49 990 Kč), tablet Galaxy Tab S7+ 5G 128 GB (29 990 Kč) a SSD disk 860 EVO SATA II SSD 4 TB (15 499 Kč) – získáte slevu 15 499 , a celkem tedy zaplatíte 79 980 Kč.
  3. Koupíte chytrou chladničku Family Hub (59 993 Kč), parní pračku QuickDrive 9 kg (29 990 Kč) a chytré hodinky Galaxy Watch3 Titanium (17 490 Kč) – získáte slevu 17 490 Kč, a celkem tedy zaplatíte 89 983 Kč.

Objednávky z e-shopu Samsungu budou distribuovány balíkovými přepravci, příp. půjdou objednávky vyzvednout zdarma ve značkových prodejnách Samsung. Tedy za předpokladu, že se tyto prodejny v průběhu konání akce fyzicky otevřou. Akční nabídku Color Friday nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami. Kompletní podmínky akce a bližší detaily se dozvíte zde.

Diskuze (21) Další článek: Stejné a přece jiné. Srovnání chytrých hodinek Honor Watch GS Pro a Huawei Watch GT2 Pro

Témata článku: Samsung, Chytré hodinky, Tablety, Smartphony, Black Friday, Slevy, Akce, Černý pátek, AKG, Prodejny, SSD, Akční nabídka, Česká republika, Family Hub, Sleva, ProduktUrčitě si přečtěte

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 28

Samsung Galaxy S21 Ultra: Klenot vyšperkovaný dvěma teleobjektivy

Samsung Galaxy S21 Ultra: Klenot vyšperkovaný dvěma teleobjektivy

** Pokud chcete to nej, chcete Galaxy S21 Ultra ** Špičkový foťák doplňují dva teleobjektivy a 100× Space Zoom ** Překvapivým bonusem je dotykové pero S Pen

Martin Chroust | 95

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

** Už dva modely chytrých hodinek od Samsungu podporují natočení EKG ** Samsung však v Evropě stále čeká na potřebné schvalovací procesy ** Pokud máte zájem, lze točení EKG na hodinkách aktivovat neoficiálně, ale na své vlastní riziko

Martin Chroust | 46