Chytrá zařízení už nastavíte i z Windows 10. Přes aplikaci Samsung SmartThings

Samsung v průběhu uplynulého víkendu vydal aplikaci SmartThings, která je centrem pro připojení, nastavení a ovládání zařízení chytré domácnosti, pro počítače s Windows 10. Samsung sice aplikaci předinstaloval u nových notebooků řady Galaxy Book, ovšem aplikace je k dispozici i na Microsoft Storu bez regionální blokace a stáhnete si ji do notebooku či počítače jakékoliv značky. 

Po odsouhlasení podmínek používání, využití cookies a po přihlášení ke svému Samsung účtu máte v počítači prakticky stejnou aplikaci jako v mobilu. V náhledovém okně se vám zobrazují všechna vaše chytrá zařízení seřazená podle jednotlivých místností, která můžete na dálku nastavit a ovládat. K dispozici jsou i Scény, v rámci nichž můžete jedním kliknutím ovládat více zařízení najednou. A stejně jako v mobilu, tak i desktopová aplikace vám bude zobrazovat upozornění na aktivity spotřebičů, stavy senzorů a další akce. 

V nabídce aplikace chybí prakticky jen služba SmartThings Find sloužící k online i offline vyhledání ztracených zařízení. Tak třeba se jí dočkáme v budoucí aktualizaci. Aplikaci SmartThings pro Windows 10 stáhnete bezplatně z Microsoft Storu.

Představení vyhledávací služby SmartThings Find:

Diskuze (4) Další článek: Hlídač rodinných rozpočtů zjistil, u kterého operátora platí lidé nejdražší paušály

Témata článku: Microsoft, Samsung, Aplikace, Windows, Software pro PC, SmartThings, Chytré věci, Ekosystém, Chytrá domácnost, Galaxy Book, Microsoft store, SmartThings Finda, Galaxy SmartTag +, Samsung SmartThings, Notebook, Chytré zařízení, Počítač, ZařízeníUrčitě si přečtěte

Android 12 přinese nové prostředí. Google ukázal, jak bude vypadat
Vladislav Kluska
Android 12BetaAndroid
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
Nový iPad Pro zamotá hlavu hned dvakrát. Prvně výkonem, pak cenou
Martin Miksa
iPadOSiPadTablety