Chybí ti něco? Asi to bude Áčko. Samsung chystá oznámení novinek na 18. března

Samsung na svém českém webu zveřejnil teaster pro připravovanou premiéru novinek řady Galaxy A, ze které již nyní vyčteme některé parametry telefonů. Pod pojmem „Voda jim říká pane“ můžeme v řadě Galaxy A vůbec poprvé očekávat zvýšenou odolnost IP68, na stránkách se i speciálně zmiňuje podpora 5G sítí. Mezi další klíčové vlastnosti má patřit velké úložiště či dostatečná kapacita baterie.

Představení novinek řady Galaxy A proběhne 18. března v živém streamu, který bude možné sledovat na kanálu Samsungu nebo přímo u nás na webu. Odhadujeme, že se v rámci živého představení dočkáme prezentace telefonů, jejichž fotografie a specifikace již dříve unikly na internet. Samsung by tak na akci mohl blíže představit např. Galaxy A32 5G nebo Galaxy A72 5G.

Zatím nejvýkonnějším letošním áčkem je Galaxy A42 5G:

Sítě 5G

5G je zkratka pro bezdrátové sítě páté generace. Mají kratší odezvu, vyšší přenosové rychlosti, kapacitu a variabilitu. Jsou vyvíjené tak, aby zvládaly širokopásmové připojení miliónů lidí a strojů v metropolích, energeticky nenáročné senzory, které s jedinou baterií vydrží roky, a cokoliv mezi tím.

Ve světě začalo hromadné spouštění 5G sítí v roce 2019, start 5G v Česku byl opožděný. Nejvýznamnějšími vývojáři 5G technologií a výrobci síťových komponent jsou Huawei, Nokia, Ericsson a Samsung.

Váš názor Další článek: Ještě více světla pro fotomobily. Samsung představil technologii ISOCELL 2.0

Témata článku: Samsung, , , , , , , , , , Novinka, Oznámení, Samsun, Áčko, Březen