Česká roadmapa updatů Samsungů na Android 10. Galaxy S9 se dočká v únoru

Samsung ve své mobilní aplikaci Samsung Members uvedl aktualizovanou roadmapu aktualizací smartphonů na Android 10. V únoru dojde řada na modely Galaxy S9 a Galaxy S9+, které bude následovat Galaxy M20. Podle tabulky se v únoru objeví update i u Galaxy Note 9, ovšem aktualizace u něj již byly zahájeny minulý týden v pátek. Ne však pro všechny u nás prodávané verze, takže je pravděpodobné, že do konce února se dočkají i majitelé telefonu od operátorů O2 a T-Mobile.

Harmonogram na následující měsíce je poměrně bohatý, až do září chce Samsung aktualizovat dvacet dalších starších smartphonů a tabletů. Androidu 10 se tak dočkají některá „jéčka“, nejlevnější „áčko“ i několik tabletů. Konkrétně se jedná o tyto modely rozfázované do několika měsíců:

Jakékoliv případné změny v harmonogramu budou uvedeny v aplikaci Samsung Members. Dostanete se k němu přes ikonu oznámení v pravém horním rohu. V seznamu přijatých notifikací následně zvolte položku Update One UI 2. Seznam změn v aktualizaci bude z drtivé většiny stejný, jak uvádí changelog u Galaxy S10, Galaxy Note10 či Galaxy Note 9.

S Androidem 10 na Samsungy dorazí i nadstavba One UI 2.0:

Diskuze (24) Další článek: Freebuds 3 mají úspěch, Huawei nabídne bezdrátová sluchátka i v červené barvě

Témata článku: Samsung, Android, Aplikace, Galaxy, One UI, Aktualizace softwaru, Android 10, Roadmapa, One UI 2.0, Samsung Galaxy A10, Samsung Galaxy A20e, Samsung Galaxy A30s, Samsung Galaxy A40, Samsung Galaxy A50, Samsung Galaxy A7 (2018), Samsung Galaxy A9 (2018), Samsung Galaxy J6, Samsung Galaxy J6+, Samsung Galaxy M20, Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S9 256GB, Samsung Galaxy S9+, Samsung Galaxy S9+ 256GB, Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019), Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019)Určitě si přečtěte

Tim Cook: Apple pracuje na něčem ještě větším, než je iPhone [komentář]
Filip Kůžel
KomentářTim CookHospodaření a finance
Nejlepší univerzální tarif za tři stovky. Vodafone se spojil s Kauflandem
Lukáš Václavík
Tarify a mobilní službyVodafone
AAWireless: malá krabička, která zpřístupní Android Auto i bez kabelu
Jan Láska
Chytré autoAndroid AutoPro řidiče
Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

** Xiaomi Mi 11 Ultra láká na špičkový fotoaparát a druhý displej ** Dvojice modelů Mi 11 Lite uspokojí náročnější uživatele střední třídy ** Překvapením je odlehčená vlajková loď Mi 11i

Martin Miksa | 105

Martin Miksa
DxOMarkDruhý displej
Android 12: Nainstalovali jsme první preview, tady jsou hlavní novinky
Filip KůželVladislav Kluska
Android 12Video