Čekání končí. Galaxy Fold bude i v Česku! Předobjednat jej můžete již dnes

 • První vlna prodejů skládacího Galaxy Fold se Česku vyhnula
 • Samsung upřednostnil lukrativnější a větší mobilní trhy
 • V předvánočním čase se však dostalo i na ČR! A my vám přinášíme všechny potřebné informace a detaily

Česká pobočka Samsungu dnes potvrdila to, o čemž se šuškalo už několik dní. Na českém trhu se v průběhu prosince začne prodávat skládací hybrid Galaxy Fold! Jedná se tak o vůbec první skládací zařízení, které si u nás budete moci pořídit oficiální cestou v rámci české distribuce. Pokud plánujete pořízení této „skládačky“, v našem článku se dozvíte vše potřebné.

Samsung Galaxy Fold
rozměry a hmotnost: 161 × 63 × 17,0 mm, 263 g
displej: 7,3", kapacitní Dynamic AMOLED, 1 536 × 2 152, 362 PPI
sítě: GSM, 3G, LTE (2000|316 Mb/s)
konektivita: USB Type-C, Wi-Fi 5, Bluetooth 5, GPS
paměť: 512 GB, RAM: 12 GB, baterie: 4 380 mAh
procesor: Qualcomm Snapdragon 855 (8× Cortex-A76, 3 GHz, 7nm)
operační systém: Google Android 9 (Pie)
fotoaparát: 16MPx, video (3 840 × 2 160), autofocus, blesk
63 %
vybavenost
cena: už se neprodává

Jaké barvy, kdy a za kolik?

Samsung počínaje dnešním dnem spustil předobjednávky skládacího Galaxy Fold, který bude v prodeji od 13. prosince. Ovšem pouze na českém webu Samsungu, případně v těchto brandstorech:

 • Samsung značková prodejna Praha – Westfield Chodov
 • Samsung značková prodejna Praha – OC Nový Smíchov
 • Samsung značková prodejna Praha – Palladium
 • Samsung značková prodejna Praha – Centrum Černý Most
 • Samsung značková prodejna Brno – OC Olympia
 • Samsung značková prodejna Plzeň – OC Olympia
 • Samsung značková prodejna Ostrava – Forum Nová Karolina
 • Samsung značková prodejna Futurum Hradec Králové

Ve značkových prodejnách se navíc již nyní můžete podívat na vystavené kusy Galaxy Fold. Skládací hybrid stojí v Česku 53 999 Kč, a za tuto cenu získáte, nejen Galaxy Fold, ale také bezdrátová sluchátka Galaxy Buds či ochranný kryt z odolných aramidových vláken. Galaxy Fold se u nás bude prodávat pouze v černém a stříbrném barevném provedení s 512GB pamětí, 12GB RAM a osmijádrovým Snapdragonem 855. Bližší představení Samsungu Galaxy Fold najdete v tomto článku.

Roční pojištění zdarma

Ke každému Foldu z české distribuce nabízí Samsung zdarma roční pojištění, v jehož rámci má zákazník nárok na jednu pojistnou událost (např. poškození vnikem kapaliny nebo prasknutí displeje) se spoluúčastí pouze 3 399 Kč. Podmínkou je registrace zařízení na těchto stránkách, a to do 30 dnů od nákupu.

Majitelé modelu Galaxy Fold mají vyhrazenou i svou vlastní Fold infolinku, na které vám školení odborníci zodpoví všechny vaše případné dotazy, resp. vyřeší případné problémy. K dispozici je nonstop 24/7, a to na čísle 800 665 377.  Galaxy Fold bude navíc zařazen i do prémiového servisu Moje Galaxy, v rámci něhož Samsung zdarma vyzvedne případný poškozený telefon u zákazníka a po dobu záruční opravy mu zajistí zapůjčení náhradního přístroje.

Redakční představení Samsungu Galaxy Fold:

Diskuze (28) Další článek: Začíná Samsung výlov: nakupte tři produkty od Samsungu, plaťte jen dva

Témata článku: Samsung, Galaxy, Snapdragon, Hybridy, Skládací konstrukce, Výzkum a vývoj, Oficiální distribuce, Samsung Galaxy Fold, Česká republika, Galaxy Galaxy, Čekání, Plzeň, Palladium Samsung, Westfield Chodov, OC Nový Smíchov, Vlna prodejů, Předvánoční čas, Praha, Hradec Král, Futurum Hradec Králové, Počin, OC Nový Smíchov Samsung, Plzeň OC Olympia, Mé Galaxy, Palladium