Caviar oblékne chystané skládačky od Samsungu do luxusu s lebkami

Samsung má příští týden představit skládací modely Galaxy Z Flip3 a Galaxy Z Fold3, ovšem známá ruská firma Caviar má s novými modely své vlastní plány. V rámci chystaných speciálních edicí dostanou novinky od Samsungu designově povedené ztvárněné lebky, které budou doplněny luxusními materiály. 

Pro Galaxy Z Flip3 bude připravena speciální edice Catrina Cavalera, která má symbolizovat ulice Mexico City. Na krytech najdete 18K zlato doplněné vzácnými kameny - safíry, diamanty, rubíny a smaragdy. Celkem jich bude do krytu vsazeno 419 kusů! Díky náročnému výrobnímu postupu bude těchto speciálních edic vyrobeno jen dvacet kusů, každý z nich bude stát neuvěřitelných 46 460 dolarů, což dělá po přepočtu téměř rovný jeden milion korun českých!

Představení speciální edice pro budoucí skládačky od Samsungu:

Speciální edice Galaxy Z Fold3 s podtitulem Ragnarok má být podstatně levnější, vycházet má jen na 10 770 USD, což dělá „pouhých“ 230 tisíc Kč. I tato speciální edice dostala do výbavy stylizovanou lebku, která bude vsazena do těla vyrobeného z kaleného titanu a kompozitního kamene. Protože je výroba této speciální edice podstatně jednoduší, má Caviar v plánu vyrobit rovných 99 kusů. Každý z nich bude mít na krytu vyryto své pořadové číslo. U obou speciálních edicí můžete očekávat i bezplatné doručení kdekoliv na zeměkouli, což s ohledem na poptávanou cenu, není žádné velké překvapení...

Zdroj Caviar

Diskuze (5) Další článek: Týden mobilně: Čekání mělo svůj důvod, LTE v Apple Watch je technická výzva

Témata článku: Samsung, , , , , , , , Skládačka, Kryt, Speciální edice, Kus, Mexiko City, Lebka, Samsun, Edice