Cashback i na další produkty. Samsung dá slevu až 8 000 Kč na pračky a chladničky

Samsung pokračuje v tradičních cashbackových akcích, které se tentokrát zaměřily na další chytré produkty. V rámci akce na vybrané chladničky, sušičky či pračky můžete získat cashback až 8 000 Kč. Jak získáte finanční bonus? Stačí se v termínu akce (tj. až do 16. května 2021) zaregistrovat na tomto webu. K registraci bude třeba přiložit kopii daňového dokladu a nahrát fotografii štítku se sériovým číslem zařízení. Po ověření zaslaných údajů vám bude na bankovní účet zaslán cashback, který se u každého modelu liší.

Nejzajímavěji vypadají chytré pračky QuickDrive s dvířky Add Watch pro přidání prádla v průběhu cyklu s umělou inteligencí, které dokáže prací cyklus zkrátit až o polovinu. Podle dřívějšího praní navíc pračka dokáže nabídnout ten nejvhodnější program. Invertorový motor zajišťuje tišší a úspornější chod, funkce Hygiene Care zase odstraní až 99,9 % bakterií a alergenů. Vybrané modely praček můžete navíc připojit do ekosystému Samsung SmartThings a ovládat je na dálku přímo z mobilu.

Cashback se týká i vybraných sušiček se systémem Wrinkle Prevent proti mačkání prádla a speciálním cyklem Quick Dry 35', který dokáže usušit 1 kg prádla za pouhých 35 minut. I vybrané sušičky můžete ovládat na dálku, resp. přímo z mobilu si zkontrolujete, za jak dlouho bude sušící cyklus ukončen. 

Do jarního cashbacku se dostaly i nenámrazové chladničky s rovnoměrným chlazením v celém prostoru lednice, a to včetně rohů. Cashback lze využít i na americké ledničky, z nichž dva nejdražší modely můžete opět připojit k telefonu přes aplikaci SmartThings a upravovat nastavení lednice na dálk, popř. do ní z obchodu přímo „nakouknout“, abyste zjistili, jaké základní potraviny vám v ní chybí. Seznam všech produktů, na které lze uplatnit cashback, naleznete zde. Cashback akce platí do 16. května, popř. do vyprodání zásob.

Produktové video k chytré lednici od Samsungu:

Samsung si jarní akci naplánoval v době, kdy chce zákazníky současně upozornit na změnu energetických štítků, které platí od začátku března. Nově tak nebudete spotřebiče vybírat podle počtu „plusek“ (např. A+++ nevypadá zrovna dvakrát přívětivě), ale značení se po letech opět vrací k tradičnímu názvosloví A - G.

Diskuze (2) Další článek: Nejlepší aplikace pro tento týden: pohádky, dobré nápady a hlídač expirace jídla

Témata článku: Samsung, Cashback, Chytrá domácnost, SmartThings, Umělá inteligence, Chytré věci, Chladnička, Sušička, Pračka, Cyklus, Samsung SmartThings, Produkt, QuickDrive, PrádloUrčitě si přečtěte

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v květnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v květnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska | 9

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Skvělá zpráva pro řidiče: Mapy.cz podporují Android Auto
Karel Kilián
Android AutoMapy.czSeznam.cz
Android 12 přinese nové prostředí. Google ukázal, jak bude vypadat
Vladislav Kluska
Android 12BetaAndroid
Vybrali jsme 13 tabletů, které se vyplatí koupit. Na své si přijdou děti i profíci

Vybrali jsme 13 tabletů, které se vyplatí koupit. Na své si přijdou děti i profíci

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 12 nejlepších modelů ze všech cenových kategorií ** Cena použitelných tabletů začíná na dvou tisících korunách

Martin Miksa | 25

Martin Miksa
TabletyNákup a ceny
Vodafone mění firemní slogan a snižuje cenu pevného internetu na polovinu
Jan Láska
InternetAkční nabídkaVodafone
RECENZE: Nokia 8.3 5G – dlouhé čekání na telefon Jamese Bonda

RECENZE: Nokia 8.3 5G – dlouhé čekání na telefon Jamese Bonda

** Design a modrá barva je parádní, to se musí nechat ** Výkony ultraširokého foťáku jsou slabé, škoda ** Telefon má čistý Android 11, ten ale bude potřebovat péči

Jakub Michlovský | 16

Jakub Michlovský
Android OneRecenze
RECENZE: Redmi Note 10 – dobrá partie, jen nesmíte chtít telefonem taky platit

RECENZE: Redmi Note 10 – dobrá partie, jen nesmíte chtít telefonem taky platit

** Hezký displej, stereo redoruktory a odolnost IP53 ** Dobrá výdrž a rychlé dobíjení i spolehlivost čtečky otisků ** Vadou na kráse (a zejména funkčnosti) je chybějící NFC

Jakub Vrbacký | 32

Jakub Vrbacký
Nižší třídaRecenze