Black Friday v podání Samsungu: výhodné balíčky a až 36% slevy na telefony

Samsung dnes v podvečer odstartoval dočasnou nabídku Black Friday, v rámci které připravil speciální předpřipravené balíčky dvou produktů, za které zaplatíte jen polovinu původní souhrnné ceny! Pokud si koupíte hodinky Galaxy Watch3, získáte k nim zdarma sluchátka Galaxy Buds+ v hodnotě 4 690 Kč. A pokud pokukujete čistě po smartphonech, můžete si vybrané modely zakoupit až s 36% slevou. A to i ty aktuálně nejvýkonnější.

Samsung na svých webových stránkách zpřístupnil dva limitované balíčky. V tom prvním najdete telefon Galaxy A51 a tablet Galaxy Tab S5e, a to za cenu 8 749 Kč. Původní cena obou produktů v součtu činí 17 498 Kč, takže zaplatíte jen polovinu původní pořizovací ceny. Ve druhém balíčku je připraven Galaxy A42 a hodinky Galaxy Watch Active. Zaplatíte za něj jen 6 495 Kč, což je oproti původní ceně opět jen polovina. Balíčků je omezené množství, takže si případný nákup dvakrát nerozmýšlejte.

Při pořízení chytrých hodinek Galaxy Watch3 v rámci akce Black Friday získáte zdarma bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+ v hodnotě 4 690 Kč. U některých prodejců jsou hodinky k mání se slevou 2 500 Kč, ovšem již bez přibalených sluchátek. Zajímavé jsou také slevy smartphonů u vybraných prodejců elektroniky (pouze akce na Galaxy S10+ platí na webu Samsung.cz), z nichž vybíráme tyto modely:

Výrazné slevy platí i pro další telefony, např. na skládací Galaxy Z Flip (sleva 15 tisíc Kč), Galaxy Note20 Ultra (sleva 8 100 Kč) či na Galaxy S20 Ultra (sleva 10 tisíc korun). Akce platí do 30. listopadu nebo do vyprodání zásob. Kompletní podmínky slevové akce a bližší detaily naleznete zde

Redakční představení skládacího Samsungu Galaxy Z Flip:

Diskuze (3) Další článek: Nespalte se při Black Friday, ani nikdy jindy. Skutečné slevy vám pohlídá Hlídač Shopů

Témata článku: Samsung, Galaxy, Hodinky, Slevy, Akční nabídka, Black Friday, Zcela bezdrátová sluchátka, Černý pátek, Galaxy Watch 3, Samsung Galaxy A20s, Samsung Galaxy A31, Samsung Galaxy A51, Samsung Galaxy Note20, Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, Samsung Galaxy Tab S5e, Samsung Galaxy Z Flip, Sleva, F +, Samsun, Galaxy Buds, Galaxy Watch Active, Balíček