Belgický operátor Voo nebyl opatrný. Známe tak evropské ceny řady Galaxy S21

Belgický mobilní operátor Voo nebyl zrovna dvakrát opatrný, a tak s předstihem prozradil evropské ceny řady Galaxy S21. Částečně se tak potvrdily dřívější spekulace, které tvrdily, že bude letošní řada topmodelů od Samsungu levnější, než loňské „es dvacítky“. Základní model bude vycházet o 150 EUR levněji (necelé čtyři tisíce), u S21+ ušetříte 50 EUR (cca 1 300 Kč), ovšem S21 Ultra bude zase o třináct stovek dražší.

Základní Galaxy S21 5G bude stát 849 EUR, což za současného kurzu dělá 22 200 Kč. Galaxy S21+ 5G má být naceněn na 1049 EUR (27 400 Kč), přičemž nejvybavenější Galaxy S21 Ultra 5G bude na pultech obchodů stát 1 399 EUR, tedy cca 36 600 Kč. Je však pravděpodobné, že ceny na jednotlivých trzích se budou i v závislosti na aktuálním kurzu eura vůči koruně nepatrně lišit. Ze všech indicií je však patrné, že zvláště základní model řady se bude snažit ztlačit cenu meziročně stlačit co nejvýrazněji směrem dolů.

Samsung láká na představení řady Galaxy S21:

Oficiální premiéra řady Galaxy S21 je v plánu na 14. ledna, tiskovou konferenci bude možné sledovat u nás na webu či na YouTube kanálu Samsungu.

Zdroj WinFuture

Diskuze (14) Další článek: Datový roaming v EU se opět změnil. Kolik můžeme prosurfovat v roce 2021?

Témata článku: Samsung, Smartphony, Galaxy, Nákup a ceny, One UI 3.1, YouTube, Samsung Galaxy S21 5G, Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, Samsung Galaxy S21+ 5G, Cena, Cena řady, Operátor, Řada, Euro, Voo, Evropská cenaUrčitě si přečtěte

Vodafone mění firemní slogan a snižuje cenu pevného internetu na polovinu
Jan Láska
InternetAkční nabídkaVodafone
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
Hodinky Garmin Venu 2 přicházejí ve dvou velikostech a s dvojnásobnou výdrží
Lukáš Václavík
Chytré hodinkyGarmin