Behind the scenes: Podívejte se, jak se vyrábí Samsung Galaxy Z Flip pro Česko!

Při zhlédnutí videa na jihokorejském webu Samsung Newsroom jsem si všiml něčeho neobvyklého, ale nedokázal jsem si přesně vybavit, co mi na videu přišlo „podezřelé“. Stačilo jej však pozastavit, a bylo jasno. Na videu, na němž Samsung ukazuje zákulisí výroby skládacího Galaxy Z Flip, totiž vidíme skládací véčka určená přímo pro Česko! V čase 0:20 můžete na videu vidět hromadnou instalaci systémových ROM a na prvních naběhnutých obrazovkách si všimněte českých nápisů „Jdeme na to!“ a „Klepnutím zobrazíte informace o počasí“.

Podívejte se na finální část výroby Samsungu Galaxy Z Flip:

Video ukazuje konečnou část výroby skládacího Galaxy Z Flip, v rámci které se přeloží displej a následně se strojově kontroluje integrita displeje na 26ti kontrolních bodech. Následně se hromadně instaluje systémová ROM (v tomto případě česká). Následuje vizuální kontrola véčka pracovníky na provozu, která přechází v následné ruční balení a kompletaci základních krabic. Poté už je třeba jen telefon zabalit do krabic po desíti, naložit na paletu a exportovat je do cílové destinace.

Samsung Galaxy Z Flip se začne v Česku prodávat již 21. února, a to za 38 990 Kč. Při pořízení z české distribuce dostanete zdarma roční pojištění proti poškození telefonu s jednorázovou spoluúčastí 2 790 Kč. Véčko se u nás bude prodávat ve fialové a černé.

Zdroj Samsung News

Diskuze (5) Další článek: Sazkamobil představil čtyři nové tarify a snížil ceny datových balíčků

Témata článku: Samsung, Smartphony, Skládací displej, Retro, Véčko, Ostatní, Flip, UTG, Skládací konstrukce, Samsung Galaxy Z Flip, Česká republika, Samsung Newsroom, Jak, Část výroby, Displej, Výroba, Krabice, Spoluúčast, Samsung News, The GalaxyUrčitě si přečtěte

Vybíráme 13 smartphonů s nejlepším poměrem ceny a výkonu

Vybíráme 13 smartphonů s nejlepším poměrem ceny a výkonu

** Hledáme smartphone, který nestojí jmění, ale přitom je kvalitní ** Podle hlediska ceny a výkonu jsme vybrali 13 nejvýhodnějších modelů ** Připravte si šest až čtrnáct tisíc korun

Jan Láska | 27

Jan Láska
Střední třídaSmartphonyNákup a ceny
AAWireless: malá krabička, která zpřístupní Android Auto i bez kabelu
Jan Láska
Chytré autoAndroid AutoPro řidiče
T-Mobile ztratil 140 tisíc zákazníků, mizí mu předplacenkáři. Na tržbách si ale polepšil
Jan Láska
StatistikaHospodaření a financeT-Mobile
Tim Cook: Apple pracuje na něčem ještě větším, než je iPhone [komentář]
Filip Kůžel
KomentářTim CookHospodaření a finance
Samsung Galaxy Watch 4 se blíží. Hodinky zřejmě dokáží změřit glykémii
Martin Chroust
Krevní cukrSpekulace
Hodinky Huawei se naučily instalovat aplikace a reagovat na notifikace. Ale…
Filip Kůžel
Polochytré hodinkyTýden mobilně