Vodafone exkluzivně: Samsung E1081, nejlevnější telefon všech dob

Vodafone ve svém E-shopu nabízí jednoduchý model Samsung s označením E1081T. To by za samotnou bleskovku ale nestáhlo, mnohem zajímavější je fakt, že nový telefon stojí přesně 277 Kč! Za méně něž tři stovky tak dostanete značkový telefon, se kterým můžete dělat to, co mnohým k mobilitě stačí, tedy volat a psát SMS zprávy.
 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Pod diskusemi často vídáme narážky na to, že spousta uživatelů smartphonů nedokáže efektivně využívat jejich funkce, případně ani neví, co jejich telefon zvládá. Nepotřebujete od vašeho telefonu nic jiného, než psát zprávy a volat? Výborně, máme pro vás horkého kandidáta.

 

Graf ceny produktu Samsung E1081 Guru poskytuje server Heureka.cz

Telefon má rozměry 107,4 x 45,5 x 13 mm a váží příjemných 64 gramů. Displej s rozlišením 128 x 128 bodů zobrazuje 65 tisíc barevných odstínů. Telefon pracuje v pásmech GSM 900/1800, pro případný mobilní internet zvládá GPRS a EDGE. Interní paměť má kapacitu 1 MB, fotoaparát chybí, vhod však přijde praktická svítilna. Co však přítomno je, jsou bohaté organizační funkce v čele s kalkulačkou, kalendářem nebo budíky. E1081T disponuje hlasitým handsfree, při psaní zpráv pak můžete využít i prediktivního slovníku T9. Pro kontakty je připraveno 500 pozic, pro textovky o dvě stovky méně.

Klepněte pro větší obrázek
Tohle není žádná reklamština: 277 Kč a doručení poštou domů zdarma. Platba je možná dobírkou nebo kartou, uvedená cena je konečná.

V základním balení je mimo telefonu přítomna 800mAh baterie a uživatelská příručka. Výrobcem udávaná doba výdrže 550 hodin v pohotovostním režimu bude určitě nadsazená, myslím si ale, že v reálu můžeme počítat se slušnou výdrží. Už jen z toho důvodu, že telefon nemá mnoho funkcí, kterými by jste mohli plýtvat drahocennou energií. Cena Samsungu E1081T je stanovena u Vodafonu na 277 Kč, což z něj dělá velmi dostupný low-end model. Jedná se o exkluzivní nabídku Vodafonu, která platí jen při objednání na E-shopu.

Diskuze (45) Další článek: Nokia 801T: anténa a přijímač TV signálu

Témata článku: Samsung, , , Samsun, Voda, Recommended, Sam, Jednoduchý model, , Nejlevnější telefon, Uvedená cena, Telefon,