T-Mobile nabízí Samsungy Galaxy S8 a S8+ o dva tisíce levněji. A to i bez tarifu

Operátor T-Mobile na svém e-shopu v tichosti zlevnil Samsungy Galaxy S8 a Galaxy S8+. Pokud telefony zakoupíte s tarifem je jejich cena ještě nižší, stačí však telefony pořídit na e-shopu bez jakýchkoliv úvazků a tarifů, a operátor vám telefony stejně nabídne s dvoutisícovou slevou.

Samsung Galaxy S8 můžete na e-shopu T-Mobile sehnat za 19 999 Kč (běžná cena telefonu je 21 990 Kč), v případě Galaxy S8+ je cena 22 999 Kč. Větší „es osmička“ má přitom v české distribuci stanovenou cenu 24 999 Kč. Oba modely jsou shodně k dispozici v černé a šedé barevné variantě. Naší redakční recenzi Galaxy S8+ si můžete přečíst zde.

Diskuze (6) Další článek: Android v červnu? Většina běží na Marshmallow, Nougat drží jen 10 procent

Témata článku: Samsung, Smartphony, Tarify a mobilní služby, Galaxy, Exynos, T-Mobile, Nákup a ceny, 3,5mm jack, Slevy, Ceník, Biometrie, USB-C, DeX, Bixby, FinFET, Zvýšená odolnost, Zakřivený displej, Vodotěsnost, Oční skener, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy s, Sam, Běžná cena, MOBI