Samsung zlevňuje chytré hodinky Galaxy Gear, nově za 5 tisíc korun

Samsung dva týdny před Vánocemi přistoupil k výrazné slevě svých chytrých hodinek. Cena Galaxy Gear klesá o třetinu na doporučených 4 990 Kč. Na startu prodeje v polovině října přitom hodinky stály 7 500 Kč. Důvodem zlevňování mohou být buď neuspokojivé prodeje, ačkoli Samsung tvrdí, že celosvětově distribuoval již 800 tisíc balení hodinek Galaxy Gear, anebo reakce na konkurenční produkty.

Klepněte pro větší obrázek
Hodinky Samsung Galaxy Gear zlevnily za dva měsíce o třetinu, aktuálně je pořídíte za 4 990 Kč

Sony své chytré hodinky Smartwatch 2 prodává aktuálně za 3 a půl tisíce korun. Hodinky od Samsungu umí navíc telefonovat a obsahují vestavěný fotoaparát s možností natáčet krátká videa. Umí ale zatím pracovat pouze se smartphony a tablety od Samsungu s verzí Androidu 4.3. Japonské hodinky jsou univerzálnější, komunikují s androidovými smartphony libovolné značky od verze Androidu 4.0 a vyšší.

]: The file '/PubSystem.Controls.Run.Articles.2015/AddOn_Blank.ascx' does not exist.-->
Diskuze (33) Další článek: Očima šedého virtuála: „Telefónica nás chce zničit“

Témata článku: Samsung, Android, Chytré hodinky, Galaxy, Nákup a ceny, Hodinky, Příslušenství, Samsung Galaxy, Samsun, Galaxy Gear, GAL, Hod, Tisíc, Sam, Nov, Tis, Tisíc korun, Gear, Telefony s Androidem na Heureka.cz