Samsung za první měsíc prodal 4,5 milionu kusů Galaxy Note 4

Samsung prodal za první měsíc od celosvětového zahájení prodejů čtyři a půl milionu kusů modelu Galaxy Note 4. Oproti loňskému Galaxy Note 3 se za první měsíc prodalo o 500 tisíc kusů méně, lze to však přičíst postupnému zahajování prodejů napříč kontinenty. Samsung začal s prodejem v Japonsku, poté se přidalo USA, následně došlo i na Evropu. U nás se tabletofon navíc začal prodávat až v uplynulý pátek, byť se z důvodů malých dodávek ani nedostalo na všechny zájemce. 

Pro srovnání, Galaxy S5 se za první měsíc prodalo rovných 11 milionů kusů, a podle analytiků by mohl do konce roku 2014 právě této mety dosáhnout i Galaxy Note 4. Dostupností omezený Galaxy Note Edge se podle jejich odhadů vyšplhá na jeden milion prodaných kusů.

Zdroj: gforgames

]: The file '/PubSystem.Controls.Run.Articles.2015/AddOn_Blank.ascx' does not exist.-->
Diskuze (75) Další článek: Li-Ion čeká evoluce: dobíjet budeme jen tři minuty

Témata článku: Samsung, , , , , Samsung Galaxy, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy Note 3, Samsung Galaxy Note 3 Neo, Samsung Galaxy Note 3 Neo Duos, Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy Note Edge, Samsung Galaxy S5, Galaxy note, Měsíc, Samsun, Note, GAL, Kus, Sam, Pro +, Mil, Momentum, Meš, Galax Note,