Samsung vydal předprodejní update pro Note 8. Telefon jde do prodeje v pátek

Samsung dnes v ČR vydal předprodejní softwarovou aktualizaci pro nový tabletofon Galaxy Note 8. Jedná se tak o poslední velký update, než bude telefon na našem území uveden do prodeje. Firmwarová aktualizace s označením N950FXXU1AQI1 má velikosti 571,38 MB, ovšem systém stále zůstává na verzi Android 7.1.1 Nougat.

Samsung mezi hlavními novinkami uvádí zlepšení stability fotoaparátu, bezdrátového nabíjení a zvýšení celkového výkonu smartphonu. Bohužel, ani webový changelog nepřidává žádné detaily. Update také přináší srpnovou aktualizaci zabezpečení. Tabletofon Galaxy Note 8 jde do prodeje v pátek 15. září. Pokud si jej předobjednáte do 14. září, dostanete k telefonu zdarma dokovací stanici Samsung DeX. Cena Galaxy Note 8 je stanovena na 26 999 Kč, recenzi tabletofonu si můžete přečíst zde.

První pohled na Samsung Galaxy Note 8:

Váš názor Další článek: Selhalo Applu Face ID v přímém přenosu? Ukážeme, že v tom možná bylo nevinně

Témata článku: Samsung, Android, Focení mobilem, Aktualizace softwaru, Software pro mobily, Update, Bezdrátové nabíjení, Nougat, Samsung Galaxy Note 8, Dokovací stanice, Samsun, Nový tabletofon, Hlavní novinka, Note, Září, Česká republika, Prodej, Aktualizace, Srpnová aktualizace, Telefon, Zvýšení cel, Celkový výkon, Velký update, ETL, Pře, Telefony s Androidem na Heureka.cz