Samsung rozesílá pozvánky. Galaxy S6 bude představen 1. března

Samsung rozesílá pozvánky. Galaxy S6 bude představen 1. března

Samsung včera ve večerních hodinách začal rozesílat pozvánky na akci Galaxy Unpacked 2015, na které má být představen Galaxy S6, Galaxy S Edge a také chytré hodinky s Tizenem osazené kruhovým displejem, které zatím nazýváme prototypovým označením Orbis. Je však také možné, že S6 a S Edge splynou do jediného zařízení se dvojitě zahnutým displejem. Tisková konference se uskuteční v neděli 1. března v podvečerních hodinách, a bude se jednat o samostatnou akci před zahájením veletrhu MWC v Barceloně. Samsung navíc letos nebude přenášet stream na newyorský Times Square, takže možnost vyzkoušet si nové produkty naživo připadne jen novinářům v Barceloně.

Klepněte pro větší obrázek
Zatímco při představení Galaxy Note 4 byl Galaxy Note Edge až na druhé koleji, v Barceloně se má situace obrátit. Samsung se chce na mobilním poli odlišovat a jednou z variant je i zahnutý displej

Právě samotná pozvánka napovídá, že hlavním motem večera bude zahnutý displej. Sice není zcela jasné, co přesně se na pozvánce nachází, pravděpodobně se ale jedná o pohled na boční zahnutý displej jednoho z nově připravovaných zařízení. Stream z tiskové konference bude k dispozici na YouTube stránkách Samsungu. Ostatně, neděle 1. března bude mít pro mobilní fanoušky nabitý program, mimo Samsungu (18:30) představí své novinky nejprve Huawei (15:00) a poté i HTC (16:00). 

Určitě si přečtěte

Články odjinud