Samsung Galaxy Note 4: zlatá edice a ovládání nožem [video]

Samsung Galaxy Note 4 se koncem října dostal na pulty obchodů po celém světe, brzy se však do prodeje dostane ještě jedna varianta - s 24 karátovým zlatem. Od základního Galaxy Note 4 půjde rozeznat jednoduše, po kovových bocích a tlačítkách je potaženo zlato, na pravém a levém boku najdeme nápisy „24K Gold Edition“ a „Distributed by Golden Mobile“. Po hardwarové stránce bude telefon vybaven stejně jako jeho základní varianta, cena však bude daleko vyšší.

Samsungy vyšší třídy, ale i smartphony jiných značek, mají v nastavení položku pro zvýšení citlivosti displeje, která je cílena zejména pro ovládání displeje v rukavicích. V případě Galaxy S5 jsme si ukázali, že lze smartphone ovládat i obyčejnou tužkou, v případě Galaxy Note 4 přišel na řadu dokonce ostrý nůž. Jeho hrotem je možno ovládat prostředí i senzorické klávesy pod displejem, na níže uvedeném videu přestál displej tabletofonu, díky ochrannému sklíčku Gorilla Glass, ovládání nožem bez úhony.

]: The file '/PubSystem.Controls.Run.Articles.2015/AddOn_Blank.ascx' does not exist.-->
Diskuze (12) Další článek: Gmail pro Android teď zvládne všechny vaše poštovní schránky

Témata článku: Samsung, Android, Galaxy, Video, Ostatní, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy S5, Galax Note, Galaxy note, Zlatá edice, Ovládání, Go edition, Samsun, Gold Edition, Edice, Note, GAL, EDI, Sam, Telefony s Androidem na Heureka.cz